| anonim_4396 a întrebat:

Cum spui unei fete ca n-o mai placi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" Pisi, nu ştiu cum să-ţi spun, dar nu mai prezinţi interes pentru mine, deoarece eşti nasoală şi mi-am găsit pe alta, aşa că poţi să mergi să plângi şi să pui întrebări profunde pe TPU la Dragoste şi Sex. "

Ar fi o variantă bună, lipsită de gesturi idioate şi vorbe folosite în exces de majoritatea oamenilor la o despărţire.

| Ionut_Frunza_Bobi_1996 a răspuns:

Pai nu ii spui.
Te comporti urat cu ea si te transformi intr-un dobitoc(fata de ea), si o sa vezi ca o sa se desparta ea de tine.

| Marrr33 a răspuns:

Pai.spune'i ca'i foarte frumoasa, desteapta, bla bla blalaughing dar nu o mai placi.e o draguta si ai vrea sa fiti prieteni, dar nu prea o mai placi...cati ani are fata?