| Distratul28 a întrebat:

Cum stați cu dragostea, cu pupicii și cu îmbrățișările?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lipsesc cu desavîrsire, zero.

| SilentRain a răspuns:

Nu stau deloc, cu cât avansez mai mult în vârstă cu atât realizez că nu există așa ceva și este doar o falsă iluzie
Iar oamenii stau împreună din egoism, emoțional sau financiar depind de partener/a
Nu te iubește nimeni pentru ce-ia ce ești

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru SilentRain):

Eiii hai ca n-or fi toti asa. Ceea ce ai scris se datoreaza unor experiente naspa traite. Nu iti pierde speranta

| SilentRain a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Băieți sunt majoritatea la fel, risipa de timp
Mă bine singura dar în liniște, decât cu vreo jigodie masculina
Nu generalizez, poate exista și băieți ok

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru SilentRain):

"Băieți sunt majoritatea la fel, risipa de timp" Si majoritatea asta e cam mult. Tind sa cred ca nu toti sunt o pierdere de timp, important insa este sa nu te inchizi complet, sa lasi acolo o portita ca sa se poata ajunge la tine in caz de ceva ( desigur, atunci cand consideri tu ca este necesar ) si baiatul potrivit o sa apara. Doar sa-i lasi un culuar cat de mic ca sa poata intra in sufletul tau ( chit ca o sa fie mai greu, dar el sa aiba acolo posibilitatea )
"poate exista și băieți ok" Iti garantez ca acolo undeva este un baiat care ar visa sa fie impreuna cu o fata ca tine, deci speranta si curaj happy

"Mă bine singura dar în liniște, decât cu vreo jigodie masculina" Aici sunt 1000% de acord cu tine laughing

| SilentRain a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

La cat de nenorociți sunt unii băieți chiar nu merita sa las vreo "portița" deschisa
, nici dacă își dă foc în genunchi in fața mea

*" Iti garantez ca acolo undeva este un baiat care ar visa sa fie impreuna cu o fata ca tine, deci speranta si curaj "*
Nu exista băieți de genul, aia exista doar in filmele Disney laughing

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru SilentRain):

Se poate vedea clar dupa cum scrii ca ai avut experiente naspa dar chiar nu trebuie sa cadem in extreme ( crede-ma ca era sa scriu ispita in loc de extreme si eu nu-s deloc cu biserica rolling on the floor ). Crede-ma ca atragem ceea ce gandim. Adica daca gandesti negativist n-o sa mearga mai nimic in viata ta.
Plus de asta, ai scris "unii" deci in marea aia de prosti, dobitoci si curvari ( iti las tie placerea de a te "descarca" in continuare cu descrieri laughing ) sunt si baieti ok. De ce sa nu le lasi o portita, pana la urma tu ii triezi. Sa iti mai zic chestia aia cu jucatul la loto? Sansele de reusita sunt mici dar daca nu "joci" n-ai cum sa castigi

"Nu exista băieți de genul, aia exista doar in filmele Disney " Asta n-o cred nici daca ma tii la 30 de grade in soare juma de zi laughing ( si eu is urs polar si fac urat rau la caldura ) De ce zici chestia asta?

| SilentRain a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Pentru că în general fetele sunt cele care visează la un altfel de idealism, băieți sunt mai "simpli"merg pe principiul :Sa gătească, spele, fund și sâni sa aibă cât de cât frumoasa

| Mayhem666 a răspuns:

Cu toate 3 stau la fel de prost cum am stat si pana acum.
Cine are nevoie de iubire cand ai mancare?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Iubesc cartile!

| liliana77any a răspuns:

| Sktrkdk a răspuns:

Stau cu ele cum stau cu norocul la pacanele.

| meme1606 a răspuns:

Foarte bine laughing

| Deut3 a răspuns:

Stau in masina gucci si mananc pupici si imbratisari, daca vrei te mananc si pe tine. Ham ham jucausule