| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Ce mai faceti? Cum o mai duceti? Cum mai stati cu sanatatea? Dar cu dragostea?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna seara, sunt sanatoasa tun as zice, multumesc de intrebari, cu serviciul e cam pe dos, dar merg mai departe, nu ma las, iar cu dragostea o duc cel mai bine! sunt iubita si iubesc din tot sufletul. sper ca si tu esti sanatoasa si iubita, eu una asta iti doresc!

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Buna seara!
Cu sanatatea stau bine, eu racesc numai varawinking
Iar cu dragostea pentru matematica si mai binelaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna Elena!love struck
Uite eu mi-am facut un ceai cald si stau pe TPU sa mai raspund la intrebari laughing Ca m-a luat asa o plictiseala...big grin
Deocamdata o duc foarte binelove struckE vacanta, afara ninge ca in povestilove struck Am si eu timp sa ies cu prietenii love struck [ ca in timpul scoli nu prea puteamhee hee ]
Cu sanatate stau foarte bine happy Am fost putin racita acum cateva zile dar mi-a trecutbig grin
Dragostea... laughing Nu am prieten big grin Sunt singurica laughinghee hee
Tu cum esti?love struck Ce faci?love struck

| OanaG a răspuns:

Pai foarte binebatting eyelashes cu toatebig hug tu?

| User a răspuns:

Cu sanatatea stau bine, iar cu dragostea... manuela e intr-o forma de zile marilaughing)

| hamsterx a răspuns:

Bunaaa! cu sanatatea binisor, sper sa nu racesc de la vremea asta iar cu dragostea foarte bine! tu ce faci? :*:*:*

| Ruxyana a răspuns:

Ceau:* bine ma cert cu saromealaughing
ma cam doare capul dar in rest e okhee hee
destul de binetongue:X:X

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ma simt ca la interogatoriu...

| alecs871 a răspuns:

De la foarte bine-n stanga.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Salut`fac de 4X la fel de binebatting eyelashes

| Kidd ♡ a răspuns:

Salut Elena:*

Uite stau si eu pe aici vorbesc pe mess si ma radtongue...in rest ma bukur de vacanta si ca pot sa ies mai mult cu prietenii pe afara:X:X

Cu sanatatea stau bine...am fost racita acum o saptamana dar mie trecut

Cu dragostea stau foarte bine aseara m-am impacat cu prietenul meu :X:X cu care m-am certattongue

Dar tu?

| remus a răspuns:

O seara minunata sa ai, pe site si tv. emisiunea nasul, sanatatea nu prea grozava, astept sa vina primavara, cu dragostea cand invie natura ma apuca si pe mine laughing rolling on the floor

| PisicaAristocrata a răspuns:

Sanatatea mi-a cam jucat feste in ultimul timp. Sper sa treaca perioada asta friguroasa.Desi imi place zapada, gerul mi-a cam dat planurile peste cap.In rest...incerc sa-mi organizez cat de bine pot timpul, pentru a nu ramane in urma cu munca asta...sad si sa ma pot si relaxa. E destul de greu uneori, dar mergem mereu inainte happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu sanatatea nu ma pling dar restul sint la pamint.Adica undeva deasupra ca eu sint sub pamint.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma descurc binisor; ce sa fac asta e viata, cu bune si rele. Daca avem puterea necesara si pers de incredere care stiu sa te incurajeze la greu totul devine mai suportabil si mai usor de indurat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunaaaaaaaaa. big hug
Minunat love struck tu?
Foarte bine de acum 24 de minute love struck.
Cu sanatatea thinking ca de obicei pe vremea asta, o tuse acolo.
Cu dragostea love struck minunat :X s-a intors prietenul de la tara si sunt ft fericita love struck, am tipat cand am vazut ca e pe mess blushing. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Bine.Am dus-o pe dreapta dar acu o port pe stanga.Cu sanatatea stau bine-mersi, mai la o bere, mai la o tigara.Cu dragostea-stii tu-cu schimbul, eu deasupra, apoi ea, ca sa fie egalitate, bre.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine
Tu te plictisesti? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine la toate intrebarile.

| pytycytza a răspuns:

Buna Elena!:*
Bine ...Si eu pe TPU ca e plictiseala altundeva tongue
Cu sanatatea... tusesc... da trece laughing sper laughing
Cu dragostea bine... da uh?:* cum mai esti :*