| mimimaria a întrebat:

Cum sterg un cont pe faceboock? Rasp cel mai rapid funda maree

3 răspunsuri:
| JustMeCata a răspuns:

Dai sus la contul meu și apoi la setările contului după aia jos iți apare dezactivează cont și dai dezactivează și gata.

| anonimus20 a răspuns:

Funda te rog! Pai, dai la Setarile contului si ultima optiune este Dezativeaza cont. Tu trebuie sa dai pe dezactiveaza si alegi de ce nu il mai vrei si daca vrei sa renunti de tot la el. happy Funda mersi.

| iulik11didilik a răspuns:

Nu il poti sterge... fa un alt e-mail si cont nou... succes!