| sylviu_8964 a întrebat:

Va rog ajutati-ma ; cum sa sterg un cont de faceboock dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| resemnat a răspuns:

In dreptul numelui profilului ai o sagetica pe care dai click si o sa iti apara un meniu, click Setari Cont, apoi click in dreapta pe Security, iar in josul tabelului partea stanga ai Dezactivare Cont, click pe el, introduci parola contului, apoi o sa.ti ceara um motiv pentru care doresti sa il dezactivezi, click pe oricare ar fi el!

Sper ca te.am ajutat!