| Emi_7771 a întrebat:

Cum pot sa imi fac cont pe faceboock

Răspuns Câştigător
| CrissCC a răspuns:

Intra pe google,scrie facebook si iti va aparea un chenar,cu nume,prenume,email,parola, sex si data nasterii, care trebuie complectate pentru a te inregistra.Bafta!

11 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Simplu completezi datele aici http://www.facebook.com/ bafta pa

| tapeee a răspuns:

Damn. AI incercat facebook.com?

| costin1306 a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../index.php clik aici apoi comletezi datele si dai clik pe butonul inregistreaza te.
Succes, FUNDA

| Damasc a răspuns:

Incearca www.facebook.com.

| spxinsane a răspuns:

Http://www.facebook.com

Completezi formularul de acolo si gata

| Saya a răspuns:

Salut, iti poti face cont accesand acest link si completand spatiile libere : http://www.facebook.com/

| asanuma10 a răspuns:

Intri pe google,scrii facebook, dai pe primul rand si in dreapta iti apare Prenume:
Nume de familie:
E-mailul tău:
Re-enter Email:
Parolă nouă:
sex:
zi de nastere:
si dupa aia dai la inregistreaza-te, apoi scrii textul de pe fereastra si dai iar la inregistreAZA-TE si apoi vei primi un email de confirmare.

| SylviuCatlin a răspuns:

Pai intri la facebook si ai acolo de completat! nume prenume email... etc. Scrii pe google "facebook" si iti da!

| Budinca a răspuns:

Pai dau la Google facebook
s ia colo inti apare weelcome Dai acolo
Siti apare nume, prenume
s i completezi si tu pe acolo
Da iti trebuie email si trebuie confirmat.
Sper cate-am ajutat:*

| Ce a răspuns:

Pai scrii pe Google Facebook inregistrare. apesi pe prima chestie de akl si urmezi pasii. Funda plz

| cesara_3406 a răspuns:

Competand fiecare spatiu ce ti-l da