| anonim_4396 a întrebat:

Cum sti daca cineva te iubeste din priviri? in ce fel te priveste? care sunt semnele unei priviri de dragoste?

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Daca e superman...cand te priveste de fapt iti numara neuronii? Daca nu e superman, si e doar un clark kent, probabil ii place cum arati.Nu e vorba de dragoste si/sau iubire.

| Mellyssa999 a răspuns:

Pai te priveste insistent, te atinge din intamplare, vorbeste frumos cu tine, iar daca e destul de indraznet de intreaba din prima sau te saruta nu se stie niciodata ce e in mintea unui baiat.