| anonim_4396 a întrebat:

Cum stii ca "el" e cel cu care vrei s-o faci pentru prima data?

12 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Cu siguranta sunt primul laughing))))))))))))

| Hakuouki a răspuns (pentru Neinteresantul):

Mi-ai luat-o inainte...Bine eu al doilea laughing
Domnisoara jusfriend, tu ai pus o intrebare in care ne spui ca nu stii sa saruti si ti-e frica de reactia lui, nu stii sa saruti dar vrei p...sex?

| neutrino a răspuns:

N-ai cum sa stii, dar incerci mereu!

| sofisis a răspuns:

Niciodata nu tine de el. Tine de tine. EL va fi acela care se va nimeri sa iti fie aproape cand vei fi tu pregatita 150% si nu vei mai avea nici o teama, nici o intrebare, nimic. Atunci cand iti va fi egal daca ramai cu EL sau iti da papucii a doua zi, pentru ca TU faci sex pentru TINE, nu pentru EL.

| DeeaMarry a răspuns (pentru sofisis):

Foarte frumos raspunsul! happy

| Danysan a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri si multe gesturi tandre pe parcursul la mai multe luni facute de acel baiat.Tin sa precizez ca unele fete nu se simt nici cand faci asa ceva pentru ele cum e cazu meu, Dar mai devreme sau mai tarziu fiecare se trezeste la realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stii NICIODATA! Faci doar ce simti si atunci cand crezi ca esti pregatita.O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general iti dai seama ca nu "el" era persoana potrivita dupa ce deja ati facut-o...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai de unde sti. Experienta de viata te invata. La varsta ta, care nu stiu care e... intrebi pe cine poti -dar nu pe mai stiu eu ce prapaditi.

| Blamely a răspuns:

Nu poți să știi.

| ManTheMan8 a răspuns:

Sentimentele si inimati le spun. Daca tu te vezi cu el facand sex atunci el e alesul...