| belanelu123 a întrebat:

Cum stii daca un băiat chiar te place, sau vrea doar sa si bata joc de tine?

4 răspunsuri:
| FilipEugene a răspuns:

Faptele spun mai multe decat vorbele! Vezi ce vorbeste, cat de multe iti spune despre el, ce apreciaza la tine, cat de mult ii pasa de tine, cat de mult isi doreste sa te cunoasca, cel care vrea sa isi bata joc, nu il interseaza despre tine, il intereseaza sa ti-o traga si face tot posibilul sa ajunga acolo cat mai repede, si nu in ultimul rand, uite-te la EDUCATIA lui happy

| mezeicristina33 a răspuns:

Il testezi draga mea te lasi influentata de el sa creada ca i ai picat in plasa si vezi ce face cum se comporta cum vorbeste, daca iti i-a apararea, daca striga la tine, daca iti arata ca te iubeste inseamna ca o face din inima, daca nu e doar misto sau cine stie poate vrea sa te testeze el pe tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru mezeicristina33):

Vad ca toate care va place de un baiat ii testati, intr-un fel inteleg asta. Dar sa stii ca un baiat care reactionezã ii cam destul de prost sa ii pese de tine.
Daca ramane cool inseamna ca nu prea il intereseazã, si te cam foloseste el dar asta nu aveti cum sa intelegeti.
Decat sa pui o mascã si sa iti bati joc mai bine esti onestã fara masti pe fata, atunci baiatul chiar te va respecta macar nu ai de unde sa stii daca ii pasa catusi de putin. Eu nu accept sa ma testeze ori ignor, ori Raman exact asa cum sunt eu si reactionez cum gandesc in acel moment
Eu nu am sa testez nici o datã o fata indiferent daca imi place de ea sau nu.

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

Daca te iubeste se va vedea din comportamentul lui. I se va observa grija fata de tine, actiunile pe care le face spun multe. Isi va face mereu timp pentru fata care o iubeste, o va ajuta cand va da de greu sau va avea vreo problema. va fi gelos din cand in cand pe unii baieti din preajma ta. Va fi mereu intelegator si iti va lua apararea. Va fi mandru ca te are si te va prezenta prietenilor, familiei etc.