| belanelu123 a întrebat:

Cum știi dacă un băiat se simte bine când îi faci oral?
De obicei când iubitul meu ejaculează scoate niste sunete gen "ahh" și habar n-am daca l-am făcut să se simtă bine sau nu? Fundă mulumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Starea de spirit dar si gradul de satisfactie resimtit de iubitul tau in timpul felatiei, il poti deduce, presupune sau constata urmarind in principal comportamentul lui, cat si gesturile, dar mai ales manifestarea sa... vocala. Si bineinteles ca la final, sa se produca ejacularea. big grin Sanatate!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor nu mă, face ah că plânge ce prost i-ai facut
ai de capu meu ce întrebări

| sofisis a răspuns:

Cum zicea un super comediant : "nu exista sa faci ceva sa nu fie bine la oral. Poti sa te uiti insistent la ea si noi deja ne simtim bine"
laughing))
Daca ejaculeaza, e bine.

| alina2k18 a răspuns:

''Cum știi dacă un băiat se simte bine când îi faci oral?''
Iti spune ca esti bombawinking

| ywar a răspuns:

Iti da pa fata! E bun la cosmetica!

| DanyDav a răspuns:

In general baietilor nu le place sa te opresti la final si adora sa vada ca inghiti lapticul, este ca o declaratie de dragooste!
Si inca ceva, sa faci deep, adica sa o inghiti pe toata daca poti dar sa ai grije mare sa nu o musti sau zgarai cu dintii.
Succes.

| Vigulz a răspuns:

Trebuie sa iti rostogolesti limba peste capul penisului apoi scuipa-l