| JustStitch a întrebat:

Am si eu o curiozitate, cum se simte când faci si când primești sex oral?

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

Pai depinde ce faceti si cum faceti (protejat, neprotejat). pot fi momente de gadilare placuta (adica nu te misti necontrlat dorind sa scapi, ci din contra), momente de presiune/ absorbtie-totu depinde de ce se presteaza. la dat -ia un deget in gura si suge-l, mai mult doar gustul si mirosul -in functie de igiena persoanei.
Fa doar cu persoana stabila, altfel risti boli si te vei blestema toata viata pentru o "acadea"

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cuvintele nu pot suplini experientele in sine!
Oferind, ai sanse sa si primesti si ai sa te edifici extra!
Mare atentie la igiena manuala, a gurii - nu te speli cu periuta fix inainte, ci te clatesti bine cu Listerine, ca sa nu produci microleziuni la nivel gingival, pe unde pot intra microbi - si e la fel de valabil si pentru ea!
De igiena genitala nici nu mai spun, puteti face dus impreuna inainte, e relaxant si dezinhibitor!
Asteptam feedback, ok?!
Success!

| RAY a răspuns:

Ca evrei cand primeau ultima masa inainte de ultimul dus, crede-ma man ca erau lacrimi de fericire

| Andrei258 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana uni se simt bine alti rau exemplu eu candam facut fostei m-am simtit rau de la miros si gust + ca am inghitit și par in schimb cand mi s-a facut si sa amestecat cu saliva finalizandu se acolo și inghitind putin pot sa spun ca relativv bine pe moment dupa stanjenit ea a zis ca vrea sa incercam si cand ne-am despartit a zis ca am obligat oceea ce eu nu fac in ambele cazuri are gust salciu

| Arakiss a răspuns:

Se simte bine. happy