| anonim_4396 a întrebat:

Cum stiu ca un baiat ma place?

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai e evident. e mult mai interesat de tine, se tine ca scaiu de tine, se baga in seama cu tine, vbeste frumos despre tine, etc.

| shtephie a răspuns:

Cand te place/iubeste cineva simti ( ai un feeling ).
happy

| BubuLina999 a răspuns:

Pai atunci cand iti zambeste incontinuu, te priveste intru. un mod mai aparte, te mai tachineaza cateodata, incearca sa te ajute, sa te asculte, iti face complimente ...iti mai ia apararea.

| Ingrid16V a răspuns:

Pai e mult mai atent cu tine, iti zambeste, te priveste mai des uitandu-se fix in ochii taiwinking... face tot posibilul sa va intalniti intentionat:Xde multe ori cand sunteti intr-un grup de prieteni, incearca sa te impresioneze cu cate ceva, sa te ajute daca este nevoie!:X

Sper ca te-am ajutat>big grin

| IooMar a răspuns:

Daca iti zambeste, se uita intens la tine, daca te place o sa gaseasca un moment perfect pentru at-i spune ca te place daca nu spune-i chair tuhappy

| SweetGirl_9181 a răspuns:

Pai simplu. un baiat daca place o fata ii vb frumos.nuu cum vb cu alte fete. daca iti spune ca esti frumoasa ca ii plac ochii tai, sau ma rog.etc

Si de ce nu ti'ar spune?

Nu trebuie sa fie timid.sau daca tie iti place d el.

dk iti ascunzi sentimentele?
ar fi bine sa ii spui adevarul?

sa nu ti'o ia alta inainte!

te :*sper ca te'am ajutat si eu putin.nuuu?

funda? kiss:*:*

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Poi iti zambeste iti vorbest in alt mod fata de cum vorbeste ca altele si daca tipul nu este timd iti va spune.

| maria_4650 a răspuns:

Scrie pe google:"cum imi dau seama daca un baiat ma place TPU, si vei gasi foarte multe raspunsuri.:*

| MrDemonitzxa a răspuns:

Pai. te priveste atent? Zambeste cand te priveste? Indiferent daca o face cu sufletul sau cu fata. e evident ca il atragi cu ceva happy