| 1flower a întrebat:

De unde stiu daca ma place un baiat

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Hei! Cateodata iti dai seama dupa privirea lui, cand te cauta daca nu esti langa el, daca este atent cu tine si incearca sa te ajute, daca iti zambeste intr-un mod anume. happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te priveste insistent de fiecare data cand te vede, daca-i mai curajos iti zambeste si iti acorda atentie

| Adry05 a răspuns:

Depinde de felul lui. În general, când un băiat place o fată, devine destul de evident, dacă nu este prea timid. Dacă te bagă mai mult în seamă decât pe celălte, şi se poartă diferit, atunci îţi vei da singură seama. Dacă nu, o vor face colegii înaintea ta.

| Ando1dul a răspuns:

Iti vari limba in gura lui si daca-i place e de bine.

| h3r a răspuns:

Îl întrebi.

| Wehes a răspuns:

E tot dupa tine.
Iti arunca priviri.
Iti face complimente ( dese ).
Si daca e curajos baiatu, iti spune in fata.