| anonim_4396 a întrebat:

Cum stiu cand un baiat ma lace?

5 răspunsuri:
| mikutzzza1000 a răspuns:

Fetele au si al 6-lea simt, ar trebui sa simti asta...tongue

| Ruxyana a răspuns:

Ceau
cand se baga singur in seama, cand se uita intens pe tine, cand face gelozii aiureahee hee:X:X, cand se intimideaza cand te uiti intens in ochii luihee heetongue, cand se intereseaza de tine, cand intreaba mai multi prieteni de'ai tai de tinewinking
sunt mai multe trebuie doar sa fii atenta la comportamentul lui fata de tinetongue

| cosm1n_9149 a răspuns:

Roxy ala poate fo catalogat si ca obsedat dupa descrierile tale.
Stii cand iti arata prin gesturi aceste lucrui. unele gesturi fac mai mult ca 1000 de cuvinte.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Cand iti da atentie doar la tine. simplu

| yonutz_7445 a răspuns:

Atunci cand ini da multa atentie si iti zambeste cand te uiti la el.