| Vanea_Florin_1971 a întrebat:

Cum stiu daca o fata ma place, dati-mi niste semne obisnuite

Răspuns Câştigător
| JelLy_3370 a răspuns:

Daca o fata te place, nu va fi foarte greu sa iti dai seama, crede-ma! Iti va zambii mereu cand te va vedea, si cand vei face orice "tampenie" cat de mica, iti va arata intr-un fel ca te-a observat! Va fi mereu cu ochii"dupa tine". va incerca sa se bage in seama cu tine, dar cu siguranta va astepta ca si tu sa faci ceva.winking Vei observa ca mai mereu se va invartii prin jurul tau, si va face "apropouri" pe anumite lucruri incercand sa afle daca si tu o placi! big grin

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Se freaca de tine! happy

| antimulte a răspuns:

Nu o sa ai nevoie de semne, iti dai seama la sigur. Fetele sunt foarte directe si pricepute cu asemenea treburi.

| oprescudorin11 a răspuns:

Daca o femeie te place, nu ai nici o scapare. Nu trebuie sa mai faci nimic. Daca e in 'calduri', ii place pe toti.In acele momente. E legea firii. Daca -ti iese in cale, daca incearca sa-ti intre 'in vorba', daca iti face sicane (cand nu o bagi in seama), daca stai cu o fata de vorba si apare ca din 'senin ' si incearca sa te scoata din convorbire, sau te urmareste macar cu privirea de la distanta, te place!

| Niiiicu a răspuns:

Cand va intalniti mereu iti zambeste,se baga in seama cu tine, te ajuta la orice, are o anumita sclipire in ochi, iti spune chesti mai subtile de genul daca tu m-ai invita in oras as bea un irish coffe, etc...big grin

| igrek a răspuns:

E foarte greu, trebuie sa ai ceva IQ la indemana pentru asta.