| Lav999 a întrebat:

Dați-mi cat mai multe semne după caracter ca un bărbat te place. **fundita**

Răspuns Câştigător
| mafka a răspuns:

Pai de fiecare data cind il vezi el:
- te priveste in ochi
-iti zimbeste mai mereu
-doreste sa intre cu tine intr-o discutie oarecare
-mai mereu face tot posibilul ca sa se vada cu tine desi nu prea vorbiti
Un sfat, intotdeauna sa lasi baiatul sa se salute el primul, astfel o sa vezi daca te respecta cel putin! succese:* panglika?

2 răspunsuri:
| SoranaCs a răspuns:

Pai ar fi :
-Incerca sa s bage insema cu tine
-incerca sa iti tot atraga atentia
-iti spune toto felul de lucuri frumoase care te fac sa te simti bine
-te priveste, si zambeste
-modul in care te privete uci cand vorbeste cu tine.(adica s uita la ine te sudiaza)
-incerca sa iti bag prieteni in seama
-incerca saafle mai multe lucuri despre tine.
funda!

| Andrei_Dragos_1995 a răspuns:

In modul in care vorbesti
depinde cum i zambesti
si cum esti inchisa deschisa la caracter
si sa fi smechera desteapta