| hirutza a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Fetele au si al 6-lea simt, ar trebui sa simti asta.happy

109 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din comportamentul lui mai deosebit fata de tine.
Foloseste-ti "intuitia feminina"!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

De ce trebuie sa stii? Nu poti simti lucrul asta?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dupa comportamentul lui.happydaca se poarta bine cu tine, daca te ajuta. oricum daca te va iubii o sa simti u.big grin

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Dupa felul in care se poarta cu tine!
Cauta sa fie mai tot timpul pe langa tine, iti face complimente, se asaza langa tine, incearca sa te atinga, iti zambeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fie mai amabil cu tine sta prin preajma talove strucklove struck:Xchestii de genu`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi spuneti ca avem al 6-lea simt... eu simt ca el m place dar...cine s-ar uita la mine...straight face ma rog ...hirutza...dk te priveste insistent... daca iti zambeste lunggggg di atunci cand va intalniti iti zice buna cu o fata vesela si zambitoare...mai multe:-J.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu un raspuns dar vreaui eu ceva sa-ti spun si daca poti sas ma ajuti daca ma place se uita la mine insinstent odat aera vorba asa dam mana intre colegi eu am lasat-o langa corp si el mia luato...sau ceilanti pot sa ma ajute? plizs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat te place el rade de orce fara sa isi dee seama.Nu te baga in seama lao ore pentru ca este timid de faptul ca sun multi/multe in jurul tau. Dupa ore daca te invita undeva la un suc un film etc du-te cu el sa nu creada despre tine ca esti prea severa.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa ma ajutati cum stiu daca un baiat ma place adica imi zambeste tot timpul si stat tot in preajma mea?!

| yonela_8429 a răspuns:

Eu cred ca un baiat te place atunci cand iti zambeste, incearca sa te inveseleasca, iti propune sa te conduca acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de azi... nu poti sa stii atunci cand un baiat te place pentru ca nici un baiat nu este sincer. cu anumite exceptii desigur, ficare baiat, daca esti atragatoare incearca sa te vrajeasca, chiar daca iti propune sa te conduca acasa. degeaba. daca incerci sa fii cu cineva... atunci vei simti daca tine cu adevarat la tine sau esti doar o "aventura" pentru el ...intr-adevar. poti vedea asta in privirea si gesturile lui. gesturile vor fii timide dar in acelasi timp indraznete. adica incearca sa se apropie cu o mica sfiala de tine...privirea va fi insistenta si plina de admiratie...pentru el esti o "diva"... nu stiu... parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum stiu ca un baiat ma place
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu Anna alta explicatie nu stiu sa-ti dau.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu te baga in seama in primul rand ca sa nu afle nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei hirutza acesta de cele mai multe ori te ignora si nute baga in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti i-a lucrurile chesti din astea' sa te enerveze asa imi facea sh mie si acu sunt cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdealaughing nici eu nu stiu sigur ce sa zicbig grin si eu am un coleg de cls, ba chiar de bancalaughing si inainet sa fim colegi de bancabig grin mi. a zis ca ma place si se comporta supp ca mine la scoala dar apoi dupa o perioada a devenit distant sad si i.am reprosatlaughing si el a revenit la normal o perioada si in perioada aia i.am spus ca inca il mai plac si el nu a zis ca nu ma place dar nici ca ma placelaughing si la scoala mereu ma tachineaza rolling eyes se ia de parul meu si de lucrurile pe care le fac eu laughing... St ff confuzaaalaughing) sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stiu ca un baiat ma place? adica eu st incls a 5 si el in a 6 si are 13 ani si eu 11.deci cum stiu ca ma place?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa cum se comporta. uite mie mi s-a intamplat acelasi lucru nu stiam daca ma place sau nu. da tot timpu imi lua telefonul si de'astea numai ca sa ma enerveze.si cand ma vedea tot timpu ma saluta se uita l mesi de'astea mnah nu stiu c sa zic da uh nu iti dai seama dupa gesturi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pozarta mai frumos cu tine.nu stiu...insa eu ma prind repede cand un baiat ma place... dupa privirea lui, dupa comportament.complimentele pe care mi le adreseaza! Oricum ar trebui sa te prinzi cand cineva te place respectiv un baiat! Doar gandeste!winking[succes]love struck.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de un baiat de la scoala measi el nu stiu daca ma place.cu me sa poarta mai frumos decat cu celelalte fetedaroare ma place? cum stiu daca ma place? cum il fac sa ma placa?
oare ma observat ca-l plac prin priviri? sauca nu ma port ca si cu ceilalti? va rog dati-mi sfaturi la adresa mea lari_rebela57 (va rog muuuult de tot mult ))crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te teme ca eu sunt in clasa a 4 a si il plac pe un baiat dar eu nu stiu daca ma place sau nu. Adica :se uita la mine in ore si incearca sa se aseze langa mine.eu as face orice sa aflu! asa ca fi atenta la el daca te peiveste in ore! daca da inseamna ca te place, sau daca incearca sa fie amabil cu tine.

SUCCES!

| Alinutza_9996 a răspuns:

Nu te teme! eu sunt in clasa a 4 a si imi place de un baiat dar eu nu stiu daca el ma place.Adica:se tot aseaza pe langa mine si incearca sa fie amabil.asa ca daca se tot aseaza pe langa tine inseamna ca te place.

succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca un baiat te place cand se comporta foarte frumos cu tine incearca sa nu te raneasca sau ceva de genul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin comportamentul lui:daca se poarta frumos cu tine decat cu alte fete, iti face complimente, se aseaza langa tine, vb frumos cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sta mai mult in preeajma ta si se uita lung la tine
si iti zice buna si casnd se uita la tine incepe a zambi asa iti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat te place da in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iesi in pauza sa il privesti atent dar discret sa nu te obs, vezi daca se uita insistent inseamna ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci la mine oricum este un lucru ciudat am un coleg de clasa mereu ma baga in seama pe mess ne cunoastem de un an si ceva i-am spus pana acum i-am dat de inteles ca il placi-am si spus-o insa doar pe mess nu si fata in fata pentru ca nu am avut curajj Intr-o zi ma condus acasa impreuna cu niste colegi de ai mei SI MERGEAM cu el de bratcineva s-a luat de mine iar el mi-a luat apararea ma priveste mereu asa luungg ne-am tinut si de mana la o ora insa doar atat mai e o fata in clasa la mine mai frumushik pe care o mai ia de gat in brate o pupa etc intelegeti voi dar pe mine niciodata desii mereu el este cel care ma baga in seama pe mess imi cere poze cu mine imi trimite melodii sa le ascult si eu l fel uneori am impresia ca doar face misto dE mine alteori simt ca chiar tine la mine de ex:de l el am afla ca luasem intr-o lucrare 4, 40 si el s-a rugat de profa sa-mi puna 5 in catalog lucru care ma mirat ca desii eu tin foarte mult l el nu am facut chestii de genul pentru el A fost o perioada la inceputul scolii de vreo 3 saptamana cand se purta cu mine foarte urat, ma jignea in fata celorlalti si era mereu nervos dar in acelasi timp se si uita l mine statea oarecum suparat isi baga castile si ascuta muzica pana intr-o zi cand am stat de vorba cu el si i-am sp sa-mi explice de ce se poarta asa bineanteles mi-a dat un motiv banal aiurea si de aunci ne intelegem bine nu suntem impreuna si dupa tot ce am zis in concluzie eu cred ca daca un baiat te place indiferent de ce s-ar spune s-ar pune cu tine indiferent de ce face el pentru tine chiar daca nu esti cu el daca te place cu adevarat se pune cu tine si gata asta e cea mai logik explicatie CAND TE PLACE UN BAIAT ITI CERE SA FI CU EL PUNCT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sati zic, dar sunt sigura ca te vei descurca, si eu sunt putin confuza, de exemplu 1odata m-am intalnit cu el si cu niste prietene si el ma salutat insa eu nu mi-am dat seama si dup m-a intrebat daca sunt suparata pe el, 2. mia oferit suc, 3.m-a luat de gat la derdelus, 4. mia cumparat o inghetata, cam asa, nici eu nu stiu ce sa mai cred de asta vreau sa va intreb pe voi care stiti si hirutza iti doresc succeswinking la baieti si cum am zis va rog ajutati-ma si pe mine, ma gasiti pe contul 2468,big grin