| BieeeeeGA55 a întrebat:

Cum stiu daca un coleg de-al meu ma place?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru linistea ta, de ce nu-l intrebi?

| andrei1237 a răspuns:

Iti vei da seama sigur de gesturile lui. Daca nu esti sigura, poti sa il intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta sa ti manance.da daca ti musca, musca-l si tu nu sta ca manechinul.

| TwiSt1997 a răspuns:

Intreaba-l! Bineinteles ca nu va recunoastelaughing.Pai... se uita mai insistent la tine, vorbeste cu tine mai mult decat cu celelalte fete.Cam astea-s.

| Grigore666 a răspuns:

Se comportă frumos cu tine, vorbește cu tine, iți acordă mai multă atenție...

| TheGamer211 a răspuns:

In primul rand trebuie sa se poarte frumos cu tine, sa isi petreaca mai mult timp in preajma ta etc. Si demonstreaza-i si tu ca il placi daca e cazul. Succes!