| Tenisi a întrebat:

Un coleg mi-a zis ca alt coleg de-al nostru ma place pe mine. Nu stiu...sa il cred?

12 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Depinde de cum se comportă cu tine `. happy Poate că te place.

| Barbiiie95 a răspuns:

Se vede ca esti micuta, eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu colegul respectiv sa vezi ce spune.Mult succes.

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Ce-ar fi sa il intrebi pe colegul care 'te place' daca chiar te place? Ar fi cel mai bine. Si pentru tine, si pentru el...

| rap4us a răspuns:

Nici una nici alta.
1. Daca nu il placi nu merita sa fi cu el
2. Nu trebuie sa ii crezi pe colegii. Trebuie sa afli tu singura.
3. Plus ca majoritatea baietilor draguti (care nu te plac neaparat) daca vad ca te simti rau sau ceva normal ca intra cu tine in vorba.

| Tenisi explică:

Am 12 ani.

| Tenisi explică:

Chestia este ca si acel baiat (care sa zice ca ma place) se da mereu in vorba cu mine iar daca ma vede suparata ma intreaba "Te simti rau?" sau "Ce ai patit?" dar in ultimul timp era foarte nesimtit si punea mana pe sanii si fundul fetelor si se purta grozav de urat. Oricum eu nu l-am placut pe el nici o data.

| FeelLove a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu prietenul care, cica, te place si sa afli daca e adevarat sau nu.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Trolllaughing! Din curiozitate...cati ani ai?

| andreutzakiss a răspuns:

Pai ar trebui sa iti dai seama singura daca te place sau nu.fi atenta la el,daca se uita la tine,intra in vorba cu tine, vezi cum se comporta cu tine, daca se comporta indiferent inseama ca nu te place:*tongue

| andreutzakiss a răspuns:

Daca nu il placi nu inteleg dc te mai intereseaza daca te place sau nu.happy

| tina_7567 a răspuns:

thinking eu nu l-as crede.

| styfler4u a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa vorbesti cu el...adica sa intri in vorba cu el...despre diferite chestii si daca vezi ca se cam pierde atunci cand vorbeste cu tine, inseamna ca simte cevahappy