| babydol a întrebat:

Cum sunt barbatii pesti?

14 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Ca niste mormoloci intr-o apa tulburewinking

lolita
| lolita a răspuns:

Au coada! ps: foarte buni la pat.laughing

identitate
| identitate a răspuns:

Intreaba fetele de pe centura laughing

Răspuns utilizator avertizat
| doc a răspuns:

Eu sunt pesti si ma simt bine asa
Intradevar sunt foarte mandri. O inteligenta sclipitoare asa ca in caz ca tiai facut parerea ca ai prostit pe vrunu in zodia asta te inseli amarnic.
Sunt foarte timizi cand e vorba de fete si dezvaluirea sentimentelor asa ca nu te astepta sa te invite in oras foarte repede... ii trebuie timp, nu se pot hotara cu ce vor, o fac foarte greu. Pune suflet in tot ce face, iubeste cu toata suflarea atunci cand o face dar ii si place sa flirteze. Sunt foarte perversi, niciodata nu o sa stii ce gandeste, foarte visatori traiesc intr-o lume numai a lor.
Sunt foarte romantici dar nu o arata trebuie impinsi de la spate putin. Daca vrei sa ai o relatie fericita cu un peste trebuie sa existe ceva nou intre voi de fiecare data, se plictiseste foarte repede de ceva. Sunt mereu in centrul atentiei chiar si atunci cand nu spun nimic. Foarte amuzanti, nu o sa fii trista niciodata cand esti cu el de fata. Sunt buni ascultatori si dau cele mai bune sfaturi, te fac mereu sa te simti bine cand esti trista. Calatoritu e o pasiune a lor sunt foarte modesti, sufletisti mereu gata sa ajute la necaz chiar si propriul dusman, sunt de un calm exagerat as spune, intotdeauna cu zambetul pe buze chiar daca pe dinauntru au inima sfarmata. Nu te certa cu un peste ca are o limba foarte ascutita, mintea e arma lui te face sa te simti de tot rahatul numai din cuvinte. Sa nu mai spun ca majoritatea arata foarte bine big grin. Daca iti place sa faci dragoste si nu sex atunci pestele e ceea ce cauti. Ar mai fi cate ceva dar poti cauta si la zodiac.
Lucrurile esentiale care trebuiesc stiute daca vrei o relatie reusita cu un peste ar fi sa vii cu ceva nou tot timpul, sa il incurajezi mereu, sai dai un branci din spate sa mearga tot inainte. Cel mai important sa nu il minti, in afara de faptul ca o sasi dea seama imediat pentru ca el e un expert in asta big grin o sasi piarda increderea in tine pentru totdeauna si sa erminat totul intre voi chiar daca no spune, o va face. Pestii sunt experti in mintit dar nu o face cu persoanele la care tine, ba din contra sunt de o sinceritate exagerata ( eu consider asta un defect in cazul meu).
Si cam atat

| rebela a răspuns:

Tatal meu este in zodia pesti si pot spune ca barbati in pesti sunt in primul rand foarte glumeti sociabili cu toata lumea dar uneori se prea enerveaza si asta nu e bine deloctongue

| tremuriciiuliana a răspuns:

O baieti pesti au o multime de calitati si defecte am fost cu un peste 1 an si cunosc cat de cat, un baiat peste este gelos, iubeste cu adevarat, nu-i place sa fie mintit, uraste infidelitatea, e glumet, maret, ochii unui peste te dau mereu pe spate farmecul lui consta in ochii lui, si mai ales in zambet, e foarte impulsiv cu tot ci defecte si caliatati pesti se potrivesc cu fecioarele, balante...sunt niste baieti superbi din punctul meu de vedere acum depinde de caracter, dar ai grija cu el daca o data ii gresesti cu ceva greu te iarta sau poate nicioadata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

He he ...eu sunt pesti, si iti garantez ca sunt cei mai mandri barbati din cati ai vazut, sunt foarte incapatanati, decat sa te certi cu pestii, mai bine o lasi balta. Desi sunt cum sunt, totusi stiu sa iubeasca foarte intens, si pun suflet in tot ce fac. Si sunt foarte buni la patwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alunecosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt Peste si sunt de acord cu ce zice DOC 100%, cand iubim suntem foarte sinceri, dar si daca suntem mintiti e vai si amar happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooooooooooooooo nu trebuie calcati pe coda, niciodata

| BigV a răspuns:

Cea mai proasta zodie este zodia pestilor! Sunt foarte sensibili, niciodata nu sunt in centrul atentiei ci mai degraba sunt cei mai retrasi. Sufera tot timpul din cauze copilaresti. Nu stiu cum reusesc insa tot timpul aleg prost deci sunt foarte ghinionisti! Pestii sunt o zodie slaba, sunt prea visatori, asa ca nici cu latura materiala nu stau prea bine, iubirea mai trece si prin stomac daca stai sa te gandesti bine. Daca vrei un visator langa tine alege un peste. Daca vrei o persoana puternica cu picioarele pe pamant langa tine mizeaza pe Leu, Taur sau Varsator!

| iubitelxxx a răspuns:

Eu sunt pesti si sunt...