| MuscaaTete a întrebat:

Cum sunt fetele lesbi? Ce fac ele?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In general sunt fetele cele mai frumoase.Din pacate.

| iSwag a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si cele ramase sunt luate de cocalari. Trist sad

| corbulalbrosu a răspuns (pentru iSwag):

Poate ai auzit urmatorulcatren : Lumea asta-i prost facuta Caca*** *** in loc sa puta Iar futalaii adevarati Nu pot *** de ca**ti rolling on the floor Trist dar adevarat ceea ce zici

| iSwag a răspuns (pentru corbulalbrosu):

happy Versurile m-au impresionat. Iti dai seama ca skandenbergul o sa devina sport olimpic. happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru iSwag):

Presupun ca esti baiat/barbat daca intr-adevar ti-a placut si savurat rolling on the floor sau gresesc si esti o fata cu simtul umorului dotata?

| iSwag a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sunt baiat laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există nicio difereţă între fetele normale şi cele lezbi. Singura diferenţă majoră e preferinţa sexuală dintre ele.

| Wøodenpints a răspuns:

Fix ce fac și alea hetero, doar că cu o femeie.

Răspuns utilizator avertizat
| Addaa1998 a răspuns:

Comportamentul lor difera

| Sergiu72 a răspuns:

Sunt fete care simt atractie sexuala pentru alte fete, iar idea ca un barbat le-ar atinge, le provoaca repulsie. Placerea sexuala si orgasmul este atins cand aceste fete se saruta, se mangaie se ling in "pisicute". E ceva in hipotalamus ce nu poate fi schimbat.

| roxyadryan a răspuns:

Sunt acele fete care plac doar persoane de genul feminin...in general ele formeaza cupluri doar cu fete