| Rihhana1 a întrebat:

Cum te comporti daca te-a uitat?

Răspuns Câştigător
| Alinameria a răspuns:

Esti sigura ca te-a uitat? Suntem oare roboti?happy oricine ar fi, de uitat nu a uitat, probabil este altceva acolo.Priveste din mai multe unghiuri situatia si investigheaZa ce solutii s-ar potrivi in cazut tau

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Noi nu uitam, dar avem orgoliu si putem fi si indiferenti, chiar daca suferim in tacere

| Violleta2022 a răspuns:

Perfect normal, ca si cum nu ar fi existat vreodata!

| WaterDrop a răspuns:

Strangi tare mana persoanei de langa tine si ii zambesti ca si cum ai fi cea mai fericita persoana de pe fata pamantului. Daca ai mana goala. atunci discutam de alta problema si poate te-a uitat avand un motiv intemeiat.