| fanuldinamo a întrebat:

Cum te simti cand ai orgasm

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

E exact ca atunci cand da dinamo gol!

5 răspunsuri:
| Polomitreaci a răspuns:

E fainosag laughing.

| greyhound a răspuns:

Parca n-ai sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Senzatia e asemanatoare cu senzatia pe care o ai cand urinezi dupa ce te-ai tinut toata ziua! E o senzatie de descarcare suprema...adica in momentul in care incepi sa faci dragoste, placerea se amplifica si se amplifica pana....la orgasm.Cateva secunde dupa, nu suporti sa te mai atinga acolo.Imi cer scuze pentru exprimarea nu tocmai academica dar am incercat sa gasesc o senzatie aprox. comparativa si pe care o cunoaste toata lumea!
Te pup!

| suntZeu a răspuns:

Pentru baieti e ca o descatusare... fetele care au orgasm o sa astepte cu nerabdare urmatoarea partida

| MadalynaOke a răspuns:

Cred ca Dumnezeu ar fi invidios si ar face promotii pentru Rai ca sa mai fie lumea tentata.