| Oliiviiiia a întrebat:

Cum te simti prima oara cand faci dragoste? E adevarat ca daca esti foarte excitata nu te doare asa tare? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Placerile dor! sti e ca durerea de măsea te doare! dar nu vrei sa ti-o scoată. noapte bună!

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Daca o faci cu persoana pe care o iubesti o sa fie una dintre cele mai importante zile din viata ta! La capitolul "durere", e posibil sa te doara daca partenerul nu stie sa te excite prea mult dar poate ca o sa fie bine, acum, depinde si de tine, de corpul tau, oricum daca te doare o sa te doara atunci si dupa aceea trece. Nimeni nu a murit din asa ceva, deci incearca pentru ca nu se intampla nimic! tongue
O seara placuta!