| anonim_4396 a întrebat:

Salut am facut dragoste acum 5 min el e plecat acasa la el si ma doare foarte tare zona ceea de ce? si cind imi va trece? si va zic ca a fost prima oara la amindoi si am fost destul de excitata si "uda"de ce?

10 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Asa se intampla. Tu chiar nu te-ai informat inainte de a face asa ceva?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În general, acea durere trece după 1-2 zile, dar poate dura chiar şi mai multe ( depinde de la fată la fată )!

Adinelusha, eu vă spuneam că atunci când faceţi dragoste de prima dată, TREBUIE să aveţi la dispoziţie MULT timp ( 3-6 ore )!

Văd că NU aţi respectat această "recomandare"...

| Azµre a răspuns:

V-ați grăbit, folosirea unui lubrifiant era indicată. Va trece durere până mâine, asta dacă nu sunt alte complicații.

| Felys a răspuns:

Ce penibil, a plecat dupa 5 minute dupa ce te-a dezvirginat, sincer ma indoiesc ca te-a excitat cum trebuie daca dupa s-a grabit sa o taie, o sa iti treaca durerea in cateva zile dar nu cred ca ai avut parte de prima experienta prea stralucita

| keybyeTeQuila a răspuns (pentru Felys):

Eu l-am alungat deoarece veneau ai mei acasa

| sowhatt a răspuns (pentru keybyeTeQuila):

Scuza-ma...thinking dar chiar daca nu e problema mea de ce trebuie sa faci pe ascuns...ma rog, in ziua de azi sub pat in sifonier sau in dulap laughingpac tac pleaca ca vin parintii! rolling on the floor

| anonima1995 a răspuns:

E normal sa doara dupa prima data... iti va trece

| cristinel87 a răspuns:

Din cate intrebari pui tu pe aici ma indoiesc ca acum 5 minute sa fi fost virgina...Asa ca las-o mai moale.

| Possible a răspuns:

Daca te-ai fi informat ai fi stiut ca e normal sa doara dupa "prima oara", pe mine m-a durut cateva zile.Depinde de organism.

| xRobert93 a răspuns:

Pai daca esti foarte excitata te umezesti, asa se intampla... si la fete doare cand o faci prima data big grin o sa iti treaca