| andra_9523 a întrebat:

Cum trebuie sa dansez in discoteca tinand cont ca nu am mai fost pana acum si nu vreau sa ma fac de ras sfaturi. funda

Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

Dansezi cum iti vine.toti avem muzica in sange! :X in plus, in discoteca o sa fie mai intuneric, deci nu o sa-ti dea importanta prea multa lume happy distractie placuta!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum simti! Crezi ca sta cineva cu ochii pe tine in ingramadeala aia? Acolo este nebuneala curata si toata lumea se manifesta cum simte! Nu trebuie sa inveti niste pasi anume, toata chestia este sa nu stai crispata si sa fi cat mai relaxata! Doar de aceea te duci acolo pentru RELAX.

| porto89 a răspuns:

De preferat stai pe canapea si torni in tine parerea mea.te-am pupat :*

| effect a răspuns:

Nu trebuie sa dansezi intr un anumit mod
Incearca sa fii naturala si sa faci ce iti vine pe moment
Nu incerca sa ti planifici chiar totul ca nu vei stii niciodata ce sa faci intr o situatie pe moment :-)
bafta

| Ralucarrie a răspuns:

Cel mai rau lucru care ti se poate intampla este sa fie localul plin si nimeni sa nu danseze.iar pe ringul de dans care era in mijlocul localului sa fii doar u si doua prietene dansand si restul sa se uite la tinelaughing

| basexcu a răspuns:

Practic nici nu prea are cum sa vada cum dansezi.

| Dodo410812345 a răspuns:

Sall,uite acolo trebuie sa fii in largul tau nu trebuie sa te stresezi acolo megi sa te relaxezi si de cati suntla o discoteca nu te baga in seama fii sigura happy trebuie sa fii RELAX crdema te pup si sper ca te ajut! fundita?happy

| Madaaa_9408 a răspuns:

Am fost si eu in situatia talaughing
Asa ma gandeam eu oare ce si cum trebuie sa fac sa nu ma fac de rusinehappy
Dar sa stii ca nu conteaza ca nu ai mai fost, pentru ca la inceput totul ti se pare ft nou si nu stiu ce sa faci, dar dupa o vreme te acomodezi cu tot si vazandu`i pe ceilalti cum danseaza de mama focului incepi sa-ti dai drumu si tu si pe urma o sa-ti placahappy