| Struuumf a întrebat:

am si eu o rugaminte, si vreau si eu niste sfaturi. Cum sa il fac pe un baiat sa ma placa/ sa se indragosteasca de mine. Tinand cont ca pana acum am vorbit doar o singura data cu el, si nu fata in fata, ci pe facebook. El in tara vine prin august, si suntem din acelasi oras. As vrea sa il fac sa ma placa dar fara sa creada ca sunt moarta dupa el. dau funda.:*

Răspuns Câştigător
| Biancaify a răspuns:

Hey Struuumf(ce-mi place numele astalove struck) eu ti-as zice sa vorbesti mai mult cu el pe facebook si cere-i id`ul. si vorbiti si pe mess. cand se intoarce spune-i ca vreti sa iesiti la un suc. o inghetatasmug. sau doar sa ma plimbati. si sa iesiti de vreo 2-3 10 orilaughing si dupa aia sa-i zici ca-l placi.eu asa am facut. dupa prima intalnire i-am spus ca-l plac. bine amvorbit pe mess si facebook la greulaughing deci incearca ca n-ai nimica de pierdutsmug

4 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Si eu sunt in aproape aceashi situatzielaughing.
Pai, cand vine cheama l undeva, intr un parc doar voi doi sa afli mai multe despre el, sa va cunoashtetzi mai bine.
Dupa ce eshitzi de cateva ori impreuna, daca vezi ca este timid, fa tu primul pas, daca vezi ca ii place sa detzina el controlul, lasa l pe el sa faca primul pas.
Ca sa l faci sa te placa trebuie sa te comportzi dragut cand estiin preajma lui, sa ii faci complimente(nu exagerate) si sa fi TU INSUTZI.
Sper ca te am ajutat:*:*:**:

| Biancaify a răspuns:

Sa va* plimbati.

| vladviorel a răspuns:

Da propune-i ca nu ai nimic de pierdut

| maryloveeleny a răspuns:

Pai.zi sa te ajute cu ceva adica. daca stati in acelasi bloc sau va intalniti roaga-l sa te ajute cu bagaje sau carti etc.Si vorbiti despre un subiect adica sa ii zicica prietena ta s-a dus in alt oras si nu ai cu cine sa stai si ca trebuie sa stai in casa singura si ca nu-ti merge calculatorul (sau ceva de genu)si daca nu sar supara sa mergeti cu rolele sau cu bicicleta in par la o inghetata ca prieteni...