| Burunduk a întrebat:

Cum trebuie sa fii, ca fostului iuit sai para rau ca tea pierdut, ca v-ati despartit?happy

7 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Eu zic ca depinde si de personalitatea fostului prieten
pentru ca degeaba incerci sa fi cat de sfanta cand lui mai mult ii plac fetele gen curve
si oricum. cine mai bine ca tine sa il cunoasca si sa stie ce fel de fete ii plac?

| Roxana0606 a răspuns:

In primul rand zambeste nu merita!
Daaar.trebuie sa ii dai o lectie.
Eu una zis sa te imbraci in asa fel in cat sa-i atragi atentia...intr-un cuvant sexi dar nu vulgar, sa glumesti, sa traiesti cum ai traii ultima zi din viata ta, machiaza-te altfel, fa-ti parul ondulat sau daca il ai ondulat sa ti-l indrepti...
Ps: Incearca sa-ti gasesti alt baiat...chiar daca iti este greu.dar asta nu inseamna sa-l iei pe primul baiat care-ti iese in cale.trebuie sa te indragostesti de acea persoana nu sa te joci cu sentimentele lui...

| getutageo a răspuns:

Hey nu cred ca este foarte bine da il faci sa ii para rau... dar daca crezi ca merita fal sa fie gelos sa vada ce a pierdut in preajma lui vb cu fetele despre noul tau iubit ...chiar daca u sufeti foarte mult fal sa creada ca esti foarte bine

| anonim_7506 a răspuns:

Pai asta depinde de ceea ce a fost intre voi...adica daca el te iubea cu siguranta ii pare rau ca te-a pierdut este logic. Oricum nu cred ca trebuie sa faci ceva anume sau sa fii cumva trebuie sa fii TU

| forever4u a răspuns:

Indiferenta...sau sa faci ceva ce cu el n.ai facut niciodatatongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afiseaza-te cu alt baiat.Numai bine.

| Butterfly03 a răspuns:

Nu stiu daca ideea de a-l face gelos cu un alt baiat e o idee prea buna.De exemplu alti baieti sunt altfel si daca te vede ca te-ai pus cu altcineva, el o sa creada ca nu il mai iubesti si ca ai trecut peste, si el o sa faca acelasi lucru.Se poate indragosti fff tare de o fata si s-ar putea ca tie sa iti para rau.Deci mai bine zic nu.

Daca vrei sa ii para rau ca te-a pierdut, fii mereu cu zambetul pe buze (in asa fel ii arati ca treci peste orice nemultumire, dar nu o sa se gandeasca neaparat ca nu iti mai place de el). Daca mai vrei sa fi cu el, poate ar trebui sa va imprieteniti din nou si sa stati mai mult impreuna pentru.a a trage alte sentimente.Eu asa am facut cu un baiat.Am stat impreuna (ca prieteni) mai mereu si eram cei mai buni prieteni (chiar daca eram fata-baiat), ne-am pus ca si cum am fi,, bro'' (brother-frate) si,, sys'' (sister-sora). Pana cand el a inceput sa simta de muuuult ceva pt.mn si nu avea curajul sa ma intrebe.Am fost impreuna 1 an happy dar acum ne-am despartit si la fel si eu vreau sa il fac sa ii para rau.happy eu stiu un baiat dupa clasa a 8-a care e mort dupa mine, si mereu cand ma vede ma ia in brate si ma pupa (pe obraz) si cand m-a vazut fostul prieten, s-a uitat la noi si a plecat in clasa cam suparat.dar dupa cand l-am bagat in seama nu mi-a rasuns..deci crying nu e bine sa il faci gelos sad