| wa123 a întrebat:

dati mi un sfat, cum sai arat fostului iubit ca nu ma doare ca ne-am despartit(chiar daca nu e asa)?, cum sa-l fac sa fie gelos, si sai para rau ca m-a pierdut?

Răspuns Câştigător
| LadyGA a răspuns:

Buna! tu ce trebuie e sa faci e sa nu ii dai satisfactia se a te vedea suferind. happy pentru asta, iesi, fii vesela, mereu cu zambetul pe buze, gaseste-ti un partener si trateaza-l cu indiferenta. daca vede ca suferi, nu o sa ii pese, normal, dar cand o sa vada ca te doare in cot, o sa vezi...happy se vor schimba lucrurile, baietilor le place sa vada ca cineva sufera dupa ei. bafta multa! a, sa nu te intorci niciodata la asemenea tipiwinking

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Iti faci alt iubit si gata. Faptul ca tu esti fericita cu altcineva e de-ajuns.

| MMihai a răspuns:

Buna. dati mi un sfat, cum sa-i arat fostului iubit, ca nu ma doare ca ne-am despartit(chiar daca nu e asa)?

Ești orgolioasă și rea!
Minciunile, nu sunt foarte bune, mereu!

Cum sa-l fac sa fie gelos, si sa-i para rau ca m-a pierdut?

Greu!

| RedGuy a răspuns:

Deci iti pare rau ca v-ati despartit, din asta deduc ca el te-a "lasat". Daca el te-a "lasat" asta inseamna ca nu ii pasa si degeaba ai incerca sa il faci gelos sau sa ii para rau ca te-a pierdut ca nu ii pasa...

| wa123 explică (pentru RedGuy):

Hmm...din contra eu l-am lasat pe el.dar oricum el stie ca mai tin la el.si vreau sai arat ca chiar nu-mi pasa, chiar daca imi pare rau si vreau sa fim iarasi in doi.

| gabriela42 a răspuns (pentru RedGuy):

Hygfhd

| Aditzu a răspuns:

Of of of.sincer nu va inteleg, dar in fine.
iti dau un sfat, ingrijeste-ti "ranile" si lasa "razbunarea". plangi daca trebuie, nu-ti suprima emotiile sau sa le schimbi in ceva negativ. dc voi incercati mereu sa faceti pe altcineva sa sufere daca si voi suferiti? poate si el sufera ca v-ati despartit si poate nu arata pentru ca nici tu nu o faci, din moment ce vrei sa il faci gelos si toate cele...
you're acting like a kid, grow up.