| Panda33 a întrebat:

Cum trebuie sa ma imbrac de V-day la scoala? Cum sa ma comport in preajma baiatului de care imi place?

P.S dau funda!

Răspuns Câştigător
| Horusss a răspuns:

Nu cauta sa atragi atentia cu imbracaminte "deocheata" cel mai bine este sa te imbraci normal si mai ales sa te comporti normal in preajma lui, niciodata nu trebuie sa te dai altcumva numai ca sa atragia atentia cuiva, daca te place te va place exact cum esti, dar azi poti sa incerci sa petreci ceva mai mult timp cu el, dar fara sa fi prea insistenta.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te imbraci normal. Doar n-ai sa te imbraci precum o cocotă. Ce mare zi este azi? Ziua Indragostitilor a noastra este pe 24.

| danutzu96 a răspuns:

Nu faci nimic special.E o sarbatoare imprumutata...