| Mc Master a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti cu o fata la o intalnire... doar pentru cunoscatori...
sfaturi ceva?
please help me

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

"Doar pentru cunoscatori"? rolling on the floor
Comporta-te cat se poate de normal, altfel ai putea parea superficial si i-ai da de banuit fetei ca ceva nu-i in regula, fetele sunt mai timide de obicei asa ca incearca sa mentii pe tot parcursul intalnirii un subiect de discutie, in caz contrat va veti simti stanjeniti amandoi si veti ajunge la concluzia "wtf? ce caut eu aici?" laughing

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Pe mine daca un baiat nu ma face sa rad, nu mai are sanse sa ma invite si a doua oare. si apropo imi plac baietii vorbareti, dupa cum ai obs noi fetele vb foarte mult si daca nu avem partener de conversatie ne plictisim enorm.

| Viuvi a răspuns:

Fi cat mai natural! Fi amuzant si nu o lasa sa se plictiseasca!
Arata-i ce fel de baiat esti tu si sa nu delirezi!
Fi sarmant [smug] si baga-i priviri din astea` dulci love struck
Curaj!

| alexutzu00791 a răspuns:

Deci e o mare prostie vorba fii cat mai natural. Intai trebuie sa i starnesti atentia, sa deschizi un subiect foarte interesant. Sa treaca timpul foarte repede. De mic ajungi mare. Doar ca la prima intalnire n-o face pe smecherul si nici nu da cartile pe fata. E o perioda de tatonare, cine stie poate obtii un penalty.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii TU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo lolita rolling on the floorrolling on the floor dar trebuia sa specifici ca are sa comita cel mai mare pacat daca vorbeste peste noirolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii cit mai natural fetelorle place sa vada adevarata identitate a baetlor, si fii dezghetat nu lasa fata sa se plictiseasca incearca sa gasesti o tema de discutie care sa va placa amindurora. Incearca sa afli ce fel de fire e daca ii place romantismul fa-o sa inteleaga ca si tie iti place si dai un moment de neuitat. Daca vreai sa o saruti nu o intreba pentru ca se va bloca si se va simti stinjenita incearca sa ii dai de inteles ca vrei sa o saruti si treci la fapte, cu siguranta daca tea placut iti va raspuns la sarut. Si nu uita cel mai important lucru inainte de o intilnire imbracate frumos, fii curat si stergeti incaltamintea big grin fetele urasc baetii neingrijiti, dai fetei o intilnire de neuitat. Bafta!

| palinka a răspuns:

Sincer iti spun povesteshte destul nu rpea mult si provoacai la discutii si spune-le ca vrei sa auzi mai multe despre ceea ce vorbesc adica in mai delung. sau cu intrebari:'si ce ai facut dupa aia" mai spune-mi ceva de genuubig grin

| diavolo a răspuns:

Parerea mea e sa nu te gandesti prea mult la intalnire, te stresezi aiurea si dupa aia nu mai gasesti ce sa vorbesti cu ea.