| miss22 a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti cu persoana cu care te-ai despartit si o vezi urmatoarea zi?

Răspuns Câştigător
| eevvaa a răspuns:

Depinde in ce cirumstante v-ati despartit, daca prieteneste atunci te comporti ca cu un simplu prieten daca rau atunci nici nu-l saluti sau ceva de genu..sau cel mai bine cum simti la moment asa si comportate.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu v-ati batut/certat atunci ca doi oameni civilizati. Adica ca niste prieteni.

| Mussette a răspuns:

Din respect pentru ce a fost candva, nu da cu picioru la tot. Pastreaza aceea "prietenie" pe care unii in scurt timp o pierd. Dar nu arata ca inca iti pasa de aceea persoana, fiindca poate suferi si spera ca mai poate fi ceva. Comporta-te ca inainte de relatie. Fi fara sentimente; cam greu, nu?

| Țoglă a răspuns:

Îl saluți și mergi mai departe.

| kevincube a răspuns:

Îi spui bună sau salut şi atât, îţi continui drumul.