| tipaalexandruu a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti cu o fata?

Răspuns Câştigător
| κίllą a răspuns:

smugsmugsmug dc varu laughing ce iai facut lui ana rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa te porti frumos cu ele. Asta nu inseamna ca trebuie sa le pui pe un piedestal. Daca gresesc le spui dar sa nu iti faci un scop din a face pe indiferentul. Oricum la un moment dat si daca nu vrei pari ca esti asa. Cel mai bine e sa fii tu natural.

| nobody_9468 a răspuns:

Mie una nu'mi plac "oamenii" prea romanticilaughing
imi place ca intr'o relatie el sa fie "seful", sa vina cu lucruri noi, sa fie m'ai indraznet,"brutal","agresiv"...altfel ma plictisesc

la inceput...normal ca trebiue sa ma i'a cu "zaharelu"... dar dupa o saptamana de relatie trebuie sa ma provoace sa faca chestii ciudatelaughing

putine fete sunt ca minerolling on the floor

baftawinking

| asdgfhresry a răspuns:

Eu sunt fata. Ca sa iti zic asa, azi mi-am scrantit piciorul prin zapada. Si un coleg a venit la mine si m-a dus in bratse juma de drum. Sau la scoala, ei ma ajuta, se comport frumos cu minehee hee

| alexutzu00791 a răspuns:

O fata e ca o floare, daca o bate vantul putin mai tare se scutura, insa totodata iubeste adierea fina a vantului happy. Depinde de fata

| vyo a răspuns:

Trebuie sa fi tandru, intelegato si sa nu fi gelos daca ai aceste calitati esti bun.

| zumba zumba a răspuns:

Acum depinde de personalitatea tuturor.

| tudorboy_8929 a răspuns:

Tu trebuie sa te comporti frumos trebuie sa fii cavaler stiu si eu asta ca-s baiat trebuie sa te comporti frumos cu ea s-o ajuti cand are nevoie de tine. Si mie imi place Dx-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu trebuie sa ii faci toate mofturile, sa stii pe care da si care nu; sa ii dai dreptate de cele mai multe ori, dar sa ii mai zici si ca greseste(rar); sa fi tu; sa stii despre ce subiecte sa vorbiti; sa nu faci specificari la felul cum arata(de rau, de bine poti) ...in fine, ar fi multe. Dar cred ca tu vorbesti despre prima intalnire? Daca da, ar trebuie sa urmezi sfaturile de mai sus si cateva completari personale.
Daca vorbesi despre o relatie, cel mai bun lucru ar fi sa va spuneti lucrurile in fata, adica ce nu iti convine la ea si tu ce nu-i convine la tine. Acum, nu toate lucrurile trebuie spuse: - Esti cam slaba, nu-ti sta bine parul sau chestii de genul: nu mai da din picior si blablabla... Lucrurile trebuie sa fie utile si fiecare alege pe care le impartaseste si care vor ramane asa.

| yulik a răspuns:

Uh stii bine cumwinking ce mai intrebi?!