| Iul08 a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoarea:
Cum credeti voi ca este bine sa te comporti cu un baiat adica nu este bine sa fii o persoana cicalitoare sau prea geloasa, este bine sa-i dai partenerului de viata libertatea necesara?
P.S Mi-ar place sa aud parerea unui baiat

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand intelegerea intre partnerei este esentiala apoi increderea aceste doua lucruri sunt baza unei relati desigur si iubirea care este totul,trebuie sa i dai timp liber sa nu sai vorbesti non stop,sa vb cu el lucruri rationale,directe, uram sa ne vorbeasca cineva prin smecheri, ocoliri, ne place sa ne spuna cineva adevarul scurt si la obiect, daca mai merge la o bere tu te poti duce cu fetele, trebuie sa stii ca nu vei muri cu el si ca in viata vei mai cunoaste alti baieti e o experienta care te va ajuta in viitor

| corbulalbrosu a răspuns:

O zicala veche zice asa : barbatul ca si cainele trebuie lasat din cand in cand dezlegat.

| neutrino a răspuns:

Baiatul ia de la tine ceea ce-i oferi. Daca nu-i convine, pleaca mai departe.

| LoveSleep a răspuns:

Ai descris perfect.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amundoi aveti nevoie de libertatea voastra. nu iesiti absolut mereu impreuna. si el mai are nevoie de o noapte cu baietii, si tu o noapte cu fetele din cand in cand.

Răspuns utilizator avertizat
| FrumoasaTa a răspuns:

Sunt fata si cred ca nu o sa te deranjeze raspunsul meu. La fel cum o fata are nevoie de putina libertate, la fel are nevoie si baiatul. Nu e bine sa il tii din ''strans''. Adica o sa oboseasca sa fii dupa fundul lui mereu si cel mai probabil o sa apara mai multe motive de cearta si respectiv o despartire.

| Eu24 a răspuns:

Arata-i ca iti pasa, dar lasa-l sa ia decizii singur si vei vedea daca va ramane langa tine.

| Lifestrong1618 a răspuns:

Ar trebuii sa oferi ceea ce tu iti doresti de la un baiat. Fiecare are nevoie de libertatea necesara. Nimeni nu se simte bine atunci cand nu i se ofera libertate. Gadeste-te doar. tu cum ti-ai dorii ca el sa se comporte cu tine? :3 Cel mai de pret intr-o relatie trebuie sa existe increderea! happy O seara frumoasa!