| AlinElle89 a întrebat:

Cum treci peste o despartire, dupa ce te-a inselat?crying

Răspuns Câştigător
| erik a răspuns:

Orice om care isi asuma implicarea lui intr-o relatie, trebuie sa-si asume si orice risc implica aceasta relatie(cum ar fi cel al despartirii)...si crede-ma ca nu exista un leac amortizant sau anesteziant pentru asa ceva, deci trebuie sa-ti asumi aceasta suferinta care nu va tine o vesnicie.Si cum obisnuiesc sa spun: orice esec sau suferinta este un pas inainte in ce priveste experienta, maturizarea si modelarea caracterului.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine niciodata nu ma inseala pentru ca gagica mea e in dormitorul meu si numai la ordinele mele functioneaza laughing e PS3winking. laughing

April
| April a răspuns:

Ioana 92, peste toate despartirile treci, mai ales daca ai fost inselat.Pana cand inveti sa ierti.

| simonna a răspuns:

Simplu ascuti Voltaj -e si maine o zi.

| malinne a răspuns:

Cauti pe altcineva si gata.

| severus a răspuns:

Divort si de la anceput.

| alina_4253 a răspuns:

Il dai draq cel mai simplu...