| Ioana184 a întrebat:

Cum treci peste o despărțire?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ti-o tragi cu altul si trece mai usor

| Ofiintă a răspuns:

Cu timpul.

| sierra1 a răspuns:

Simplu, iți "tragi" un alt făt-frumos

| Reghqen a răspuns:

Depinde, eu de la ultima relație am stat vreo o lună, două, să ma gândesc la aceea persoană. dar până la urmă am trecut peste.
Cum am reușit?
Simplu, eram cam tot timpul afară cu prietenii, prietene, ne distram rău, ne duceam la bar-uri, la pub-uri, în discotecă, dansam, am băut, fumam țigări. și țigările să zicem m-au ajutat. ma duceam la cinema, ne plimbam cu mașina cam oriunde, și până la urmă am ajuns să nu ma mai gândesc la aceea persoană. chiar dacă era atât de frumoasaaaaa love struck laughing m-am înteles bine cu ea dar na, dacă numai mergea numai mergea.

| Addaaa14061 a răspuns:

Iti petreci mai mult timp cu prietenii care stii ca te fac sa razi si sa te simti bine