| nuteintereseaza a întrebat:

Cum v-ar placea sa fie iubitul/iubita voastra? ca aspect fizic dar si ca si caracter.

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Brunet (musai), creol, ochi caprui sau negrii ( exlus ochi verzi - albastrii. Ii am eu si sunt satula laughing ), inalt, dar nu foarte ( maxim 1. 83 ), bine facut ( nu pachetele de muschi ) doar solid, daca are gropite si ochelari de vedere care ii dau un aer interesant, atunci are un atuu in plus, maini frumoase ( nu lopetzi ), Dinti frumosi ( musai ), zambet cald si sexy, privire patrunzatoare.
Pe langa astea - musai sa fie ingrijit, putin metrosexual - nu gay, sa stie sa se imbrace, sa stie sa vorbeasca, sa aiba simtul umorului f dezvoltat, sa ma faca sa cred ca e adevarat tot ce spune, sa nu ma minta sau cel putin sa nu simt ca am fost mintita, sa nu ma insele sau sa nu simt - vad asta.
Sa ma faca sa cred ca el e cel pe care il caut, atat fizic, cat si ca persoana.
Si mai trebuie sa fie feeling. Mi s-a intamplat sa intalnesc baieti care sunt exact ce vreau eu fizic, dar cand am inceput o conversatie s-a dovedit ca nu suntem deloc pe aceiasi lungime de unda.

Deci trebuie sa fie o combinatie intre fizic si stil.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey, iubitul actual intruneste aproximativ toate calitatile care imi plac la un baiat: manierele, respectul, bunul simt, faptul ca e amuzant si serios cand e cazul, ca ma asculta, ca imi arata ca ma iubeste. El e saten cu ochi mari verzihee hee, genul atletic cu muschiuleti... dar nu asta a contat pentru mine, ci buna educatie pe care a primit-o!

| Debb a răspuns:

Imi plac baietii ingrijiti cu aspect neingrijit :d daca intelegi ce vreau sa zic. ochi caprui / verzi, parun inchis la culoare si ciufulit, sa fie un tip nebunatic, amuzant dar si serios, sa faca in asa fel incat sa... il vreau. Sa ma lase sa il descopar singura.

| OneLifeOneLove a răspuns:

Iubitul meu...pai este blond, cu ochii verzi, inalt. Dar sa-ti spun de ce m-am indragostit eu de el.pentru ca are un suflet bun, nobil, este un baiat sensibil.Se bucura de fiecare clipa petrecuta alaturi de mine.
Ador la el sufletul si ochisoriilove struck

| sunset a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu conteaza cum arata.Si nu zic asta doar asa. Nu stiu daca ai simtit vreodata asta, dar este un sentiment( unii ii spun dragoste la prima vedere) pe care il ai si iti dai seama, ca el e.
Asta e tot, poate sa fie frumos/urat, bogat/sarac, prost/destept, totul tine de feeling- ul de moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda, ochi caprui, cu fite dar nu tot timpul, suparacioasa dar trecator...inaltima,cam cat mine...cam atat. Fundabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna de maciuca.ca de caracter nu prea am nevoie.la cum imi plac mie relatiile.scurte si rapide.