| ghineanamaria a întrebat:

Caracter sau aspect fizic?
(Intr-o relatie)

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine singur decat inselat.

NOname
| NOname a răspuns:

În mod sigur caracterul, personalitatea, felul de a fi, de a gândi...și abia după aspectul fizic...care mă va mulțumi sau nu în funcție de cât de mult țin la acea persoană. Cât timp o iubesc, n-are cum să nu-mi placă.

| DNSK a răspuns:

Caracter!

| push2gl a răspuns:

Caracterul castiga in 99% cazuri restul 1% aspect parerea mea

| Amelya02 a răspuns:

Inainte am ales aspectul.si am gresit.
Acum aleg caracterulstraight face

| Mademoiselle a răspuns:

Amandoua merg mana in mana, din punctul meu de vedere caracterul 70% aspect fizic 30%!

| Chauderitza a răspuns:

Buna.
Eu cred ca ambelewinking, in mod egalhee hee.
Baftaa!
Paaaa!

| Rockart a răspuns:

Caracter.

| oanard174 a răspuns:

Ambele,dar sa nu uitam ca frumusetea trece.

| doc69 a răspuns:

Nu exista procent.in mod diferit totul pleaca din creier restul sunt receptori

| raluk018 a răspuns:

Amandoua,primeaza caracterul.https://www.facebook.com/raluca.ciulei

| MonkeyBoss a răspuns:

Si una, si alta. Si nu in ultimul rand inteligenta.

| ieuuu a răspuns:

Eu sunt sincer si spun 60% si 40% caracter happy

| tod a răspuns:

Eu zic caracter 80% aspect fizic 20%

| alexandru123456alexandru a răspuns:

70%caracteru 30%aspectul fizic

| r0xx a răspuns:

caracter...clarwinking(pentru mine`)

| JoyStick a răspuns:

Cred ca aman2winking

| ElyElena04 a răspuns:

Depinde, intr o relatie conteaza mai mult caracterul decat aspectul fizic. Adk frate poti sa arati super dar sa ai un caracter!
Pana la urma nu te stresa, fii tu insati! Niciodata nu e prea tarziu!

| scarletcrimson93 a răspuns:

Si una si alta nu se poate una fara cealalta

| Myaptka a răspuns:

Cel mai mult conteaza caracterul, deoarece intr-o relatie conteaza sa te intelegi bine. Dar conteaza si aspectul un pic. happy