| mada225 a întrebat:

Hei buna TPU aceasta intrebare vreau sa o adresez baietiilor cum v-ar placea sa fie prietena voastra atat fizic cat si la caracter?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frumoasa si atat ce caracter nu facem sex cu caractere

| OnuOnulică a răspuns:

Păi...
1.60 maxim blondă, 50 kg şi să fie deşteaptă.La caracter să fie o în primul rând o fată! SĂ ŞTIE SĂ SE POARTE CA O FATĂ!

| neutrino a răspuns:

Frumoasa la caracter si acceptabila la fizic.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Sa nu fie inalta, sa aiba forme, draguta, adica fara fata masculina, fina, sa nu puna mana ca un barbat, imbracata lejer. La caracter mi-ar placea sa fie tacuta, dar sa si rada uneori, uneori mai mult tongue.

Dar primul si cel mai important lucru la care se uite un baiat, e ca fata sa fie natural, asa cum e ea, fara sa se prefaca a fi stilata sau tacuta, sau ce v-a vrea ea sa fie.

| mada225 explică (pentru MineIsLikeABridge):

La ce te-ai referit spunand "sa nu puna mana ca un barbat"

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru mada225):

Pai gen sa nu fie badarana. Si daca e sa nu se prefaca ca nu e.

| purecidava a răspuns:

Sa nu fie guralivahee hee