| Cristy_6051 a întrebat:

Cum v-ati cunoscut voi cu prietenul/prietena! Prin ce peripetii ati intrat sau cum ati cucerit-o / l-ati cucerit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne stiam de mici...Il vedeam des pe la mine pe acasa pentru ca venea impreuna cu parintii lui la matusa mea, buna prietena cu ei.Cu timpul sentimentele s-au schimbat... Dar numai din partea mea, pentru ca diferenta de varsta pe el il impiedica sa ma iubeasca.Am umblat dupa el un an de zile, ne vedeam, insa nu puteam avea o relatie. Dupa un an de zile lucrurile s-au schimbat si a inceput sa isi arate iubirea fata de mine.Acum avem 2 ani si totul e bine. Familiile stiu de noi si nu ne mai ferim de nimic.Sanatate sa fie

4 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Buna! Ne-am cunoscut in luna ianuarie, la doua zile dupa majoratul lui prin intermediul unei prietene. El a facut o pasiune pentru mine si ne cucerim unul pe altul, in fiecare zi.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Noi ne cunoastem de la gradi, am facut scoala generala impreuna.Anii in care ma ataca si imi facea viata grealaughingApoi in clasa a8-a ne-am cuplat.Eram doi copii, care se iubeau, sau cel putin asa paream atunci.Ne-am cuplat printr-un simplu joc "Adevar sau Provocare". A fost pus de o colega sa ma sarute.Toti colegii erau cu ochii cat cepele.Eu fiind cea mai buna din clasa, si la invatat si la comportament-iar el fix pe dos.Era o rautate de copil pff(cand ma gandesc). Asa a durat relatia noastra 6 ani.Am trecut prin destule impreuna.Insa viata nu s-a dovedit a fii darnica, si ne-a despartit! Se pare ca desi ne cunoastem de o viata suntem doi straini unul pentru celalalt.Numai bine!

| anda1313 a răspuns:

Un prieten prin intermediul unei prietene
Alt prieten din intamplare, am intrat intr-o zi din gluma pe neogen.ro. samd.

| latexcap93 a răspuns:

Eram cu mana pe usa frigiderului, cand ma suna cineva cu numar ascuns. Eu zic Aloo, cine e si imi inchide scurt. Dar suna din nou. Spun aloo. Buna sunt eu. Ca esti nebuneeee? NU zice nimic, iar eu : sa moara fam mea te tai daca te prind sa moara mama. Apoi imi zice ca e baiatu de la ziare si sa idragostit de mine. Iar eu ii zic : critica ta la vorba mea e'o nimica toata. Valoarea ta e nula, lasa poezia esti varza. Apoi ma roaga sa ii mai dau o sansa... iar acum suntem un cuplu fericit, o sa infiem si un pui de porc de guineea. Haide steaua.