| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Tu cum te-ai cunoscut cu prietena/prietenul tau/ta? Cine a fost cel care a facut primul pas in relatia voastra? si...cum a fost primul tau sarut?:d

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Mi.a placut de un baiat.dar el era indragostit de o alta prietena de-a mea. si incercam sa aflu mai multe despre el asa ca am vorbit cu o fata si ii ceream orarul lui si ea mi-a dat id colegului lui care imi dadea informatii despre cel pe care il placeam. dupa aia am aflat ca acest baiat care imi dadea informatii ma place.si asa m.a intrebat daca vreau sa fim impreuna si am acceptat pentru ca mi s-a parut foarte dragut si daca celalalt nu ma placea nu aveam ce face. odata am duk acasa si eu pana atunci am refuzat foarte multi baieti si nu vroiam sa ma sarut cu el ca imi era teama.si eram emotionata dar el a facut primul pas si pana la urma ne.am sarutat a fost superb si m.am simtit de parca eram pe alta lume... a fost cel mai frumos moment din viata mea si mereu imi va ramane in minte.:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| beiibii_4726 a răspuns:

Pai eu am venit la aceea scoala dupa 2 ani de stat in italia.nu-l cunosteam.stiam ca e prieten cu un baiat din clasa de la el(mai mare ca 1 an) sh.1 an de zile eram impreuna in scoala. faptul ca nu ne cunosteam.nu vorbeam.si nici nu-l placeam. dupa 1 an de zile.el s-a mutat la liceu.cand a inceput primul an la liceu. a luat id meu de la prietenul acela a lui care ma placuse. am discutat.inainte nici nu stiam cine e.laughing)) sh.am inceput sa ne cunoastem mai bine.de atunci suntem iubiti.:X:X