| ateu123 a întrebat:

Cum v-ati intalnit partenerul de viata pe internet sau era un strain/a ( cine a facut primul pas)? sau era deja un cunoscut?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristiB93 a răspuns:

Eu zic ca merge si pe net, dar cu conditia sa vb mult timp cu acea persoana si sa o cunosti bine de tot, sa nu te grabesti gata azi ai cunoscut-o si maine vrei sa iesi cu eawinking

| iAngel a răspuns:

M-am mutat intr-un liceu nou, si m-am imprietenit cu unii baieti, iar unul dintre baieti, mi-a spus ca sora ei(care este clasa a 9a) este innebunita dupa mine, s-a indragostit la prima vedere(este prima relatie pentru ea) si sunt si acum impreuna cu ea, avem 5 luni impreuna, o iubesc mult

| MarcŞiAtât a răspuns:

Videochatwinking

| Malphas a răspuns:

In realitate, era o persoana cunoscutahappy

| lacrimanegru a răspuns:

Neam cunoscut intr-o cofetarie unde munceam eu. niciodata nu iesi cu cei de pe net sau cel putin sa nu aibe diferenta mare de varsta cu tine

| ateu123 explică (pentru lacrimanegru):

Ai dreptate cine stie pe cine dai

| lacrimanegru a răspuns (pentru ateu123):

Asa este... eu sunt lia pe tine cum te cheama?

| ateu123 explică (pentru lacrimanegru):

What is? ray my name