| Daniela89 a întrebat:

V-ati intalnit vreodata cu cineva pe care l-ati cunoscut pe internet?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da am avut 2 ocazii in care am iesit.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da,am cunoscut persoane pot sa spun prieteni care m-au ajutat in rezolvarea diferitelor probleme. Internetul este un mod de a cunoaste oameni, de a-ti construi o retea de prieteni care sa te ajute in ceea ce ti-ai propus.

| DrDeath a răspuns:

Da si nu a fost nici o problema.

| 2ochicaprui a răspuns:

Da, si nu a fost tocmai persoana la care ma asteptam, adica nu a fost deloc persoana pe care o credeam ca este. Dar am cunoscut oameni care au avut relatii frumoase si inca mai sunt in acele relatii, cunoscandu-se de pe internet. Concluzia: nu e nicio diferenta intre viata virtuala si cea reala, in ambele sunt genuri si genuri de oameni, numai ca in realitate poti cunoaste si iti poti da seama mult mai bine de intentiile unei pers, decat de pe net.

| 211wasgnij a răspuns:

Da, totul a mers ca uns, a fost prima si ultima data cand m-am vazut cu ea.

| Silvya18 a răspuns:

Da. cu prietenul meu cu care ne intalnim de un an si jumatate (numaika el e dintr-un oras care si mine)

| scump3tea a răspuns:

Nu din pacate, dar nu e nimic rau in asta.Doar sa fii atenta ca cine stie ce e in capul baietilor. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar am ramas doar prieteni.

| Aduuu a răspuns:

Da.Sincer,e posibil.El era la km departare, mii.si ne-am vazut...si inca am fost impreuna.Deci,nu e nimic imposibil.Insa trebuie sa ai grija.Mie una mi se pare foarte periculos.straight face

| Alleecsutza a răspuns:

Daphappy

| jane7 a răspuns:

Poate pare ciudat, dar mi s-a intimplat. Eu cu prietenul meu am facut cunostinta pe mess,(primisem lista de la un coleg si aveam multe persoane necunoscute acolo, si incetul cu incetul incepusem sa vorbesc cu fiecare pina cind am dat de "el"!). Am invatat ambii in aceeasi scoala, dar nimic mai mult. Acum sunt cu el de ceva timp si parca totul e bine la noi!

| TreX a răspuns:

Da dar numai in trecere