| francesca89 a întrebat:

Cum va alintati iubitul/iubita?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

"La început e puisor, puiut, pui, iepuras, gândacel, motanel, mielusel, cocosel, ursulet, bursuc si mânz. Apoi devine armasar, taur, leu, leopard, tigru, iepuroi, dulau, cârlan, cintezoi si cocos.
Usor, usor, se transforma în popândau, magarus, tap, berbec si vitel. Spre final, ajunge guzgan, papagal, sconcs, gorila, urangutan, dinozur, casalot, mastodont, magar, tap, berbec si vitel. Spre final, ajunge guzgan, papagal, sconcs, gorila, urangutan, dinozur, casalot, mastodont, magar, porc si, inevitabil, boul dracului. "

13 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Eu il alint asa:bebe meu, ubi meu si uneori dracusor.
El ma alinta:coinaca mea, ingerasul meu mic si pisi sexy si rea.

| Barbiiie95 a răspuns:

"Putulika,Uby,Printsule,Piiisiiicelll,Pisuu,Pisuk,mai multe"
Tu?!

| Intelligence a răspuns:

~ BB ( baby )
~ Prajiturica mea love struck
~ Dlagoste :*
~ Iubita :X
~ Ursuletshee hee
~ Pufoshenia love struck
~ Viata mea :d
~ Puiuts :X
~ Soare mic love struck
~ Energie mica love struck
~ Zgarci dulse` :X
~ Pufuletz :d
~ Buburuza mea :X
~ Suflesel :*

P.S. : mai sunt dar nu imi mai amintesclaughing sunt multe feluri dragutselaughing sper sa alegi vreuna :d da`mi funda daca da`laughing sau macar sa te amuze':d :-p.

| Lorenada a răspuns:

Eu pe al meu il alint spunindu-i,, puisor'' si cu foarte multe sarutari si muscaturi...

| francesca89 explică:

Eu ii spun:papi,papito, iubire, iubitule.

| mihaamihaa98 a răspuns:

Iuby,iubire,pysy,pisoiaas,fluturas,bombonel,ciocolata etc. Funda:X?

| YourSweetAngel a răspuns:

Eu ii spun iubire, ursuletz, pufuletz iubilove struckiubirea vietzi mele:X:Xii spuneam si simba[nume de leu]pentru ca iubeste leiilaughing:X

| ZZG a răspuns:

Putsa
ursulet
gogaie
iubirel
motanel
marmota
bou. tu?

| Gabitzaa a răspuns:

Eu ii spun baby sau ubitutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am asa ceva, insa iti pot spune ce scrie un user odata:,, armasar,,.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitu, Bebe, Pisoi, Pisoiash, Pisic, Bebiku, Iubi, Iubitul.
Nu prea le mai am cu alintatu laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau love struck ghem de fericire, asta imi place cel mai mult :X.

| DrMaioneza a răspuns:

Iubire si ursulet da mai are si niste faze cand cimi zice bobocel