| anonim_4396 a întrebat:

Cum va alintati voi iubitul/iubita? Ce cuvinte dulci,vorbe romantice, cadouri scumpe, etc.folositi? Sau in ce fel va indragiti partenerul/partenera? In afara de sex.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Partenerul ar trebui "alintat" asa cum vrea celalalt partener, in conformitate cu asteptarile si preferintele celuilalt. Poate sa fie ceva frumos si dragut, ceva doar intre ei doi.

Asa ca, voi doi trebuie sa gasiti raspunul la aceasta intrebare, nu ar trebui sa te iei dupa ceilalti.

Numai bine! ^_^

| SilentRain a răspuns:

Bă Sarakie
Bulangiule
Fraiere
laughing

| siriusblack98 a răspuns:

''Iesi fa in pas alergator si adu-mi o bere''. O alintam ''fa''.
Glumesc. Nu suport numele astea de alint si am avut norocul ca si ea sa gandeasca la fel. Mi se par gretoase. Ne ziceam pe nume sau prescurtari/alinturi de la nume. ex: Robert/Robi; Nicoleta/Nico.

| Bariel a răspuns:

Eu o alintam pe fosta pornisto, si ea pe mine Jon(in privat, uneori si de fata cu anumiti cunoscuti happy ), cadouri scumpe nu ne faceam deoarece nu aveam bani, mai mult hand made uri happy. Ne indrageam dimineata prin foarte multe favoruri sexuale si micul dejun in timp ce ne uitam la Just for laughs gags. Good times

| frunzarescu a răspuns:

– Tuchi, nu stii unde imi sunt sosetele?
– In dulapiorul din camera.
– Tuchi, vrei sa va pun de-o cafea?
– Da, multumim…
– Tuchi, vrei si nisti prajitureli?
– Da iubitule, multumesc!
– Vai, iubitule, de la ce vine alintul Tuchi?
– De la TU CHIZDA …

| Capsi a răspuns:

Să îl strig : iubire, să fie shaorma cu de toate! Cel mai frumos alint laughing