| iMuffin a întrebat:

Cum va alintati Iubitul/Iubita
Eu "Smîntînică"

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu o faceam in tot felul. laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing)
heroina mea preferata

| DeathIncarnate a răspuns:

Tractoru meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu savarina.ai pus vrodata botul? la savarina? aaa.stai.tu esti cu smantana.savarina e cu frisca.eh.fistecare cu pasarica lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursuleț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu ii zic iubitului meu "my soldier" si el imi zice mie "my lady". Sweet, nu?hee hee

| foxsilver a răspuns (pentru anonim_4396):

"Lady"?rolling on the floor

| ZiZan a răspuns (pentru foxsilver):

rolling on the floor))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru foxsilver):

Mama,nu te-ai plictisit sa faci pe detectivu'? Pe bune! rolling on the floor

| Sorinacio a răspuns:

Eu nu mai am iubita acum, dar pe fosta o chema Sava Irina si eu ii ziceam Savarinalaughing

| ZiZan a răspuns:

Ghirlanda laughing

| ALbCuPooTinRoz a răspuns:

Eu ii zic pe nume tonguelaughing

| AlexaSimplu a răspuns:

Eu ii spun iubitului meu "iubi","iubirika","papusika","bebe","ingeras","puiut"etc.Ii zic cum imi vine pentru ca atunci cand iubesti, spui tot felul de alinturi.

| Stratulat_Iuliana_1991 a răspuns:

Mogaldeata, mototol, gamalie laughing)) mititelule...eeei si multe altele