| adrianajollie a întrebat:

Cum va imbracati de revelion, fetelor? Cum va coafati si cum va machiati?

2 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai eu o sa ma imbrac cu o rochita pana la genunghi fara bretele si e albastra cu ceva negru peste ea ...Colanti negri si jampiere peste colanti big grin
O sa ma fac cu placa la par si o sa ma machez cu un creion negru cu fard negru amestecat cu albstru si o sa ma incalt cu o pereche de adidasi negri big grin

asa o sa ma imbrac incalt machez si cuafez rolling on the floor

| Rubi91 a răspuns:

Ma imbrac in rochie.La par cred ca bucle.Si la machiaj ma pricep destul de bine, deci sa vedem ce imi vine pe moment.tongue