| drumurile a întrebat:

Cum va imbracati si coafati in noaptea de revelion?

13 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Voi purta o rochie neagra mulata cu o centura rosie si cercei rosii cu fluturasi. si niste cizme. parul il intind si apoi imi prind 2 suvite din parti spre spate.

| Marii a răspuns:

Blugi skinny, o bluza cu maneca scurta si guler pe gat, niste pantofi, si parul mi-l fac ca tipa aia Alice din Twilight. happy

lolita
| lolita a răspuns:

In rochie neagra pana la genunchi, machiaj de seara, si parul il voi indrepta.

| LCD a răspuns:

Aveam de gand sa ma imbrac elegant.Intr-o rochita care imi place f mult. Ceva gen baby doll, dar s-a schimbat locatia.
O sa tinem intr-o casa, unde o sa bem si dansam. O sa ne zbenguim deci nu e cazul sa imi iau rochia respectiva.
M-am gandit sa imi iau blugi scurti, un top, cizme si geaca de piele happy

| Butsilee a răspuns:

Cizme, pantaloni gen blugi negri, un hanorac cu un maimutoi pe el laughing si machiaj cu negru day dreaming ca toata sunt imbracata in negru thinking cu toate ca nu am vrut sa ma imbrac asa ...asa s-a nimerit thinking

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Pai nu m-am gandit la asta.as avea in cap o tinuta eleganta si shic! genul meu este fustiata mini cu blueze scurte si colorate.sau cel putin asa ma imbrac cand e ceva cu adevrat important.mai port si rochii, dar la nunti mai mult rolling on the floor. cred ca o sa imi prind parul cu multe clamute.

| georgiana a răspuns:

Rochia este asemanatoare cu cea de-a treia, doar ca este gri si parul o sa fie cret.
http://fabuloasa.files.wordpress.com/2009/11/rochii-revelion-prezentare.jpg

| dragalasica a răspuns:

Pai ma gandeam sa nu ma infofolesc ca doar nu ma duc la discoteca, nu stiu in general o rochie si gata.MARE SCOFALA!

| demonangel37 a răspuns:

S-a mai pus intrebarea chiar astazi

| demonangel37 a răspuns:

Http://2.bp.blogspot.com/......ogosar.jpg numai ca este mov inchis si accesorii http://www.bijuteriimag.ro/products/coliere17.jpg apropiata de culoarea rochiei cizme negre fara toc pentru ca sunt inalta si lung aprape de genunghi iar machiaj un violet sau mov deschi nu prea evidentiat pentru ca imi sta foarte bine si ies in evidenta mai mult:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma imbrac in pijama pentru ca adorm foarte repede.

| OMarmotaO a răspuns:

Pai eu imi iau o rochie rosie pana la genunchi si pantofi rosii iar parul cred ca il prind in coc cu 2 suvite pe langa fata

| kryss_1640 a răspuns:

Eu ma imbrac in rosu (pantaloni si bluza)