| Sweety_3695 a întrebat:

Fetelorbatting eyelashes. Cum va imbracati de revelion? Si cum va machiati, cum va faceti parul?big grin.Multumesc! Cel mai detaliat raspuns, funda!:*

Răspuns Câştigător
| me a răspuns:

Pai parul mi-l indrept cu placa.
o sa port o bluza cu o funda pe care se afla sclipici, deasupra ei o sa port un cardigan negru.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
fusta asta(pe care am luat-o de la new yoker cu 74 lei)
si balerini negri.
machiajul pe care o sa-l port:
http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u/1/DDuq1h6wx8M
uite alte idei de machiaj:
http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u/6/ZB8nV453mTc
http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u/3/ffZt3KsTtfQ
http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u/63/tEdxHgCoXss
sper ca te-am ajutat.
bafta in alegerea tinutei si a machiajului.
sarbatori fericite in continuare.

3 răspunsuri:
| dreamout a răspuns:

Buna sweetywinking
Pai, cum in 1 ianuarie e ziua mea(batting eyelashes) am cautat o tinuta potrivita muult timplaughing
Depinde de locatie, daca e intr-un restaurant cu familia, ceva mai elegant, iar daca intr-un club cu prietenii ceva sexywinking
Nu cred ca o sa pot sa imi iau o fusta, asa ca o sa`mi iau o pereche de blugi negri, foarte stramti, un tricou mai lung, alb cu fluturasi negri(:X) si cizme foarte inalte, fara toc(eh, vreau sa fiu comoda, dar daca vrei sa fii mai sexy, ia`ti tocuri:X). Ca sa nu`mi fie frig, un paltonas negru :angryimi place fooarte mult negrul, te`ai prinslaughing

Parul o sa mi`l fac bucle maari si bretonul intins. Probabil o sa pun o fundita alba sau o bentitalove struck
Machiajul... o sa fie ceva nu foarte stridentwinking
Putin fond de ten, putin blush, muult rimel, ceva fard negru sau sclipicihee hee, si probabil o inimioara sau o steluta alicata in dreptul ochiuluiwinking...si desigur un luciu e buze.transparent sau rozwinking

Manichiura:X. oja neagra cu ceva aplicatii (sau o sa`mi scriu cu alb ceva, dar putin probabil, ca iese ceva haoticlaughing)
Accesorii. hihi:X partea mea preferatalove struck
Niste cercei rotunzi, mari.au in interior scris "love". vreau in noul an sa am parte din plinrolling on the floor
un inel, doua. Un colier cu pandantiv funnywinking gen pisicutsawinking
si muuuulte bratari:X:X

Tu cu ce o sa te imbraci?
:*

| ιυвιтα a răspuns:

Eu ma imbrac intr-o rochie mov, pana la genunchi, cu centura neagra si putin bufanta, este foarte chic, imi place mult!
Folosesc foarte putin fond de ten apoi imi colorez pleoapele jumatate roz, jumatate mov, si mai sus ma dau cu un alb dar se vede doar sclipiciul, ma dau si cu tuc dar foarte subtire, nu-mi place prea gros! pe buze ma dau cu un luciu transparent, e doar putin rozaliu dar se vede doar licios!
Imi dau parul cu placa, imi pun accesorii asortate si imi iau niste pantofi negrii cu fundita mov si putin toculetz!

Fundita?

| LaLalaaa a răspuns:

Poi eu imi iau o rochita din aceea cum se poarta tricotata(nu de mamaialaughing cu niste pietricele pe la gat lipite.initial avea si maleta mai inchisa dar nu o iau pentru ca o sa imi fie cald si am observat ca vine bine si fara. o sa imi cumpar ciorapi din licra de cul pielii. o sa imi ondulez parul iar bretonul mi'l indrept.

aaaa si vreau sa imi cumpar niste margele negre mai lungi ca sa mearga cu rochita.winking

de machiat.nu cred ca ma dau cu fard la ochi pentru ca nu prea ma omor euoh go on dar ma dau cu rimel(mai multhee hee, fond de ten/pudra si vreo 3 luciurilaughing [unu pentru culoare, unu de stralucire si unu ca are gust bunlaughing:*]

tu cu ce te imbraci?batting eyelashes