| adbu a întrebat:

Cum va imbracati voi la prima intalnire cu o fata(intrebare pentru baieti)? Ce imbracaminte preferati sa poarte baiatul cu care va intalniti (fete)?

11 răspunsuri:
| AR1373 a răspuns:

Ceva lejer.
Sa nu vina la patru ace ca si cum am merge la vreo nunta laughing
Dar nici in slapi ca si cum acum a iesit sa ia niste suc si cipsuri de la magazin.
Sa nu fie prea inspreiat si sa nu aiba un kg de gel in cap.
Lejer, ingrijit si decent.

| neutrino a răspuns:

Curat si decent.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pe caldura asta mai bine sa te speli inainte+deodorant+parfum si vezi tu cum te imbraci dupa aia.Si sa nu faci scarboasa greseala de a pleca in tricou fara sa te razi la subrat, ca o sa-i pice fardul cand ridici mana si hop un tufis!

| Mussette a răspuns:

Sa nu vina in trening sau imbracat in pantalon la dunga si camasa alba sau in papuci si pantaloni scurti colorati. rolling on the floor
In blugi si tricou sau camasa. happy
Daca vorbim de anotimpul asta.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Sa fie el insusi sa se imbrace simplu si elegant; depinde apoi si de caracterul fetei;

| RedDeath a răspuns:

Deci presupun ca e o intalnire un parc, oras, etc. Deci, nu la costum, ca m-as simti aiurea eu imbracata mai putin elegant, dar nici in pantaloni scurti din prima, sa i se vada tot mararul [ daca nu are, atunci poate purta si pantaloni mai scurti] Deci, pantalonii sa nu fie tare scurti, mai josi de genunche, si nu colotari, cu patratele si bulinute si dungute si mai stiu eu ce prostii. Pantalon simplu, sau jeansi. Daca sunt pantaloni lungi, iarasi, jeansii sunt cea mai buna alegere, sau, oricum, nu pantaloni de trening, ca nu mergem la alergare big grin
Sus, un tricou as prefera, sau maieu... in fine, deci asa ceva, care iarasi, sa nu aiba incarcat nu stiu cate chestii, si imprimeu mare cu jaguar sau mai stiu eu ce. De asemenea, sa nu fie vreun tricou/maieu roz sau carmin... ca totusi, e baiat, nu fata! Fara roz! Si, ti-as sugera sa n ute risti sa porti ceva haine cu chestii fosforescente, ca si alea arata aiurea,,,
Asa, la accesorii, eventual un ceas, asta arata ca e un tip care vine la fix, nu e intarzaiat.La papuci,,, deci sa nu poarte adidasi de la prima intalnire big grin si nici slapi de guma, ca nu merge la strand. Eventual ceva tenisi sau asa ceva.
hmm, ce am mai omis? Aaa, fara prostii bagate in gura, spranceana, nas si mai stiu eu pe unde. In rest, e totul in regula thinking Ai noroc ca n uesti fata, la fete aveam ce scrie big grin poate si prea multhee hee

| Ottakringer a răspuns:

Daca ai masina. da poti merge in blugi si o camasa happy
Dar pe caldura asta care e acum te asigur ca te fura toate caldurile laughing
Eu as opta pentru o pereche de pantaloni 3 sfert si un tricou. nici prea mulat dar nici sa fie larg.

| Ciumpi35 a răspuns:

Elegant, dar sa fie ceva ce imi place mie. Nu am de ce sa ma schimb pentru o intalnire.

| OchiiCaprui a răspuns:

Daca nu-ti iei tricou mulat si blugi colorati e in ordine laughing

| Ionut2143 a răspuns:

Eu de obicei ma imbrac cu ceva blugi si o camasa supusa la maneci big grin

| JoannaC a răspuns:

Pai eu,ca fata,as prefera sa nu incerce prea mult. Daca,de exemplu,e doar o intalnire in oras,la o terasa, un suc, la cinema, e mai bine sa se imbrace cum se simte el bine, si cum il reprezinta.Sa fie el insusi,nu sa se schimbe complet, doar ca sa impresioneze. Daca o sa mergeti la un restaurant de "fite", evident, ca nu o sa-ti pui tricoul si niste blugi si tenesi.Dar nici chiar f exagerat.Cel mai bine e cat se poate de curat, ingrijit si sa fie el insusi.happy